Wpis z mikrobloga

#psplus #ps4 #ps5

W zeszłym tygodniu zakupiłem PS Plus w wersji Extra na rok czasu i chyba zaczynam żałować. Biblioteka dość spora, ale jednak wolałem zakupić grę na płytce i mieć ją fizycznie w łapie, a teraz to nie wiadomo czy gra z pakietu Extra zaraz nie wyleci z usługi. Dodatkowo by grać trzeba mieć opłacony abonament inaczej w ogóle nie odpalisz gry z PS Plus… Pytanie do Was: Mając PS Plus kupujecie wydania fizyczne na nośniku, mimo iż macie tą grę w PS Plus?
  • 9
@Gabstom: nie doczytałeś zasad to trochę Twoja strata.
Wykupiłem konto u turasa deluxe by ograć wszystkie drobne gry, indie i parę starszych hitów a nowsze będę kupował jak zwykle- używkę by ją sprzedać z minimalną stratą...a czasem nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gabstom:
Do tej pory kupowałem używane gry, sprzedawałem i kupowałem inne.

Kilka gier, których jestem fanem kupiłem na stałe.

Kupiłem premium, i myślę że jest to dobra opcja. Gram w grę, znudzi mi się, mam następna od razu, stare gierki w streamingu, a wydaję miesięcznie tyle co bym wydał na 0.5 gry używanej na płytce.

Z tym, że mam zaległości z nowymi tytułami. Nie grałem w Spidermany, Ghost of Tsushima etc.
@Gabstom: Zachowuję ciągłość subskrypcji PS+ i nie mam potrzeby oddzielnie kupować, bo comiesięczne z Essential mi nie znikną. Pewnie inaczej podchodziłbym do Game Passa czy PS+ Extra i kupowałbym gry po wycofaniu ich z subskrypcji (tzn. te, które mi wyraźnie siadły).
@Gabstom: Do czasu PS+ premium kupowałem na płytach, teraz już nie widzę sensu. Niektóre tytuły z PS+ mam w wersji pudełkowej i to je instaluje zamiast ściągać z PS+, przynajmniej nie kurzą się ( ͡° ͜ʖ ͡°).