Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przemyślenia z mojej strony dla kobiet na temat "delikatny makijaż vs tapeta".

Przeciętny mężczyzna powie, że lepszy jest delikatny, lekki, podkreślający urodę makijaż. Przeciętna kobieta sobie wtedy pomyśli "jak to? przecież widziałam, że tapeciary mają powodzenie na żywo i dostają lajki na instagramie". Wydaje mi się, że poza samym makijażem warto jeszcze wziąć pod uwagę taki istotny czynnik - czy kobieta jest ładna czy nie. Wtedy otrzymujemy pełną odpowiedź, która ma już większy sens, czyli bardziej podoba nam się delikatny makijaż na ładnej twarzy. Problem z delikatnym makijażem podkreślającym urodę jest taki, że nie da się podkreślić urody skoro jej nie ma. Ma to sens?

W takim razie mamy: atrakcyjna dziewczyna z delikatnym makijażem lub bez makijażu > nieatrakcyjna dziewczyna z tapetą > nieatrakcyjna dziewczyna z delikatnym makijażem lub bez makijażu. Brutalne, ale prawdziwe. Z moich wieloletnich obserwacji wynika, że naturalne piękno zawsze wygrywa, więc to nieprawda, że lecimy tylko na jakieś tapeciary, ale mogę się już zgodzić, że nie lecimy na naturalnie brzydkie kobiety.

Kolejny problem polega na tym, że przesadny makijaż jest oszustwem i prędzej czy później i tak przekonamy się jak wygląda taka kobieta bez makijażu. Natomiast naprawdę ładna kobieta zaraz po wybudzeniu się i wstaniu z łóżka nawet po imprezie alkoholowej w nocy będzie wciąż ładna.

#uroda #kosmetyki #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635a692fef1204b9ecd9e6d0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak faceci widzieli mnie bez makijazu to zawsze nawet po dluzszym czasie mówili, ze niepotrzebnie się maluję, ALE trzeba było przyznać, że nawet tzw. "Delikatny makijaż" bardzo zmienia, a poza tym wpływa na pewność siebie kobiety.
Dodatkowo na ulica znaczna czesc atrakcyjnych z twarzy kobiet podkreśla się makijażem, wiec przy takich czasem miżna czuć się blado.

(Oczywiscie teraz to mi wisi i powiewa. Rzadko się maluję)