Wpis z mikrobloga

#fixly #olx #gownowpis #budownictwo #zalesie
Fixly jest #!$%@? warte jeśli chodzi o wystawianie opinii. Gościu #!$%@?ł robotę po całości, wystawiłem mu jedną gwiazdkę, po kilku dniach zaczęły się pojawiać inne negatywne opinie więc zapewne uruchomiłem lawinę, wbijam zobaczyć czy są jakieś nowe opinie i co widzę? Podana strona nie istnieje. Gościu pewnie założy nową stronę z czystym kontem i będzie oszukiwał innych ludzi, wprawdzie jak ktoś wpisze jego dane w googlu to widać stronę na Fixly ale bez szczegółowych opinii ze zdjęciami które załączyłem, a po kliknięciu tak jak mówiłem 404... Takich rzeczy nie powinni kasować.
Dominias - #fixly #olx #gownowpis #budownictwo #zalesie
Fixly jest #!$%@? warte jeśl...

źródło: comment_16668629733AHe4hyPWtSTZrg1LDOG41.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@seniorwykopek: ocieplenie budynku ale gościu nie miał żadnego pojęcia jak to się robi.. po prostu potrafił się sprzedać. Pracowników zbierał chyba pod jakimś wiejskim sklepem, na robotę przyjeżdżał po 16 albo 17 bo nabrał robót i się nie wyrabiał, #!$%@?ł mi z 8 paczek grafitowej 15stki bo sobie podkładał pod rusztowanie które miał za niskie, tynk silikonowy kładł na świeżo nałożony klej. #!$%@?łem go po pierwszej "ukończonej" ścianie i #!$%@?
  • Odpowiedz
Albo jeszcze jeden smaczek... styropian zaczeli kłaść z dwóch różnych stron (budynek bliźniak) i na środku spotkali się na różnych poziomach bez opcji, że da się to jakoś wypoziomować więc mam lekki łuk na tej ścianie żeby było "dla oka"
  • Odpowiedz