Wpis z mikrobloga

@Pan_Beniowski: Mam flaszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) tez go wycofali wiec musiałem mieć kolekcjonerski. Figment jest genialny, ale to absolutny smrut xD to jest ciekawostka perfumiarska, nic więcej. Nie da się tego nosić do ludzi. Aczkolwiek poczułem go od kogoś w Omanie i przy takim mega upale to był ciekawy efekt.
@Pan_Beniowski: Nie brałem dziś prysznica i nie wychodzę poki co to zapodałem go w ramach globala i to jest niesamowicie skomponowany zapach. Jak go dasz na nadgarstek to wali piwnica i mokrą ziemią, pleśnią, Ogolnie koszmarek. Ale jak dasz na szyje i podgrzeje się trochę to zaczyna ewoluować. Teraz zaczynam czuć kwiaty i nie jestem w tym sam patrząc na opinie. Zobaczymy co dalej się stanie, chcesz to napisze update.
Btw. testowałeś Figment? Jest aż tak kiepski jak wynika z ocen na fragrze? Bo patrząc po nutach to wygląda dość intrygująco, a cena jest przystępna.


@Pan_Beniowski: Figment ma jedną, niezaprzeczalną cechę niszy - skrajny odbiór. Gdy daję go ludziom powąchać, jedni krzywią się z obrzydzeniem, inni zachwycają się. Dlatego zakupiłem flaszkę kolekcjonersko, nie do używania.

Ponadto, moim zdaniem Figment ma najładniejszy flakon wśród Amouage. ( ͡º ͜ʖ͡º
@Pan_Beniowski: No wiec ten #!$%@? trzymał do prysznica po południu, projektował jak szalony. Już nie tak ziemistych, trochę jakby kwiatowy się zrobił, drzewny i lekko słodki. Podtrzymuje to co napisałem, bardzo złożone pachnidło ale wydaje mi się ze kompletnie nie nadaje się na chłodny dzień. Musi być gorąco żeby się rozwinął prawidłowo. Polecam potestować, fajna ciekawostka.
Polecam potestować, fajna ciekawostka.


@alvaro1989: Długo się wahałem, ale dzisiejsza obniżka -0,31% na elnino była języczkiem u wagi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz żałuję, że nie wziąłem go w momencie jak o tym pisaliśmy, bo za 30zł więcej miałbym produkt. BTW Myths też kupiłem. Teraz zastanawiam się nad Goldem, ale jak ma być to klimat między Uomo? a Kourosem, to chyba odpuszczę.
Figment jest genialny, ale to absolutny smrut xD


@alvaro1989: odebrałem dzisiaj Figmenta. Testuję go niecałą godzinę ale jak na razie jestem zajarany. W otwarciu czułem głównie geranium i nuty animalityczne w stylu Overture. Po pół h wyszła na wierz ziemia. Myślę że mógłbym to nosić.