Wpis z mikrobloga

Już nikogo Covid nie obchodzi a on dalej wałkuje temat?


@MajorParowa: @DarkZizi: nigdy atora nie oglądałem i nawet nie wiem kto to, ale o to #!$%@? właśnie chodzi, ze 'nikogo już covid nie obchodzi' tymczasem w Nowym Jorku sąd ogłosił, że zwolnienie nieszczepionych pracowników służby zdrowia był nielegalny bo "nie ma dowodów na to, ze szczepienie zapobiega transmisji". Tymczasem czy to Nowy Jork czy Polska #!$%@?
  • Odpowiedz
@LifeReboot: przecież żadne szczepienie nie zapobiega transmisji, a głównym zadaniem jest maksymalizacja łagodzenia objawów choroby. Może ludzie zamiast patrzyć tempo w telewizor, monitor i smartfon zaczęliby rozmawiać z lekarzami, albo zwyczajnie wrócili do książek z biologii do szkoły podstawowej.
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: Fajnie się to mówi z perspektywy czasu.

Natomiast wtedy nie było wiele wiadomo o covidzie i próbowano wszystkiego, aby zapobiec tragedii.

A i tak miliony osób zmarło. Czy jakieś działania pomogły? Pewnie tak. Czy jakieś działania było bezsensowne? Tak. Tylko, że patrzymy na to z poziomu czasu, nie wiadomo jak byłoby gdyby tych działań nie było wcale.
  • Odpowiedz
Kochani, tak krowa mamy to Amerykanie, Niemieccy prawnicy i Putin ujawniają kłamstwo divoc xD Tasujmy się do czyiś opinii i znieksztalconych newsów ostatnio jakiś generał miał nazwyć niezaszczypanych bohaterami o Norymberdze nie wspominam.
W USA bylo gorzej niż u nas bo rządził sekciarz który polecał lel na malarię, wybielacz i środki dezynfekcyjne a opieka zdrowotna jest płatna przez co hamburgery nie chcą się leczyć bo to kosztuje i umierali. Do tego w
  • Odpowiedz
@Ka4az: po czasie zawsze łatwiej się wypowiadać. Każdy chyba widział jakie działania mają przesłanki medyczna, a jakie są bezsensowne. Foliarze oburzają się za wrzucanie do jednego worka z tymi co gadali totalne bzdury i przedstawiali jakieś "mapy drogowe" wprowadzania NWO, ale nie przeszkadza im wrzucać do jednego worka wszystkich ich przeciwników. Każdy ma swój rozum i decyduje co zrobi. Ja np wychodziłem na spacery z synem jak był "zakaz wychodzenia
  • Odpowiedz