Wpis z mikrobloga

Jaki Xavi jest #!$%@? xd

Miesza tym składem jakby chciał pokazać, że jest geniuszem i gra w szachy 2137D razem z putlerem xd
Bellerin bez przygotowania fizycznego wychodzi w pierwszym, jest najgorszy na boisku i normalnie sobie mecz kończy xD
Marcos Alonso, zajebisty wahadłowy, jest wystawiany na środku obrony xd
Pedri jest bardzo mobilny? To #!$%@?, niech gra fałszywego lewego napastnika xD
Rafiki podczas swojej przygody z Barceloną miał jedno dobre zagranie? Albo Ferran Torres, który potyka się o własne nogi i psuje dosłownie każdą piłkę? A #!$%@?, ratujmy nim wynik, po co korzystać z Fatiego, przecież fajnie mu idzie jak gra po 20 minut (#!$%@? od Allegriego się nauczył na przykładzie ARKADIUSZO).
Obrona w teorii powinna być zgrana, gdyż to bardzo newralgiczna formacja? A #!$%@?, myśli Xavier Dolan, u mnie w każdym meczu będzie grał kto inny xD

#!$%@?, mieć taki skład, a grać takie gówno xD Bez Robercika to by sobie walczyli z Rayo o 12 miejsce xD Niech go wyjebią i w jego miejsce wejdzie Tuchel, do tego transfer Bernardo Silvy i będą wtedy ofensywnym walcem.

#xaviiqover9000 #xaviwidziwiecej #pedrizajebistynapastnik #szachy2137d

Pobierz Matioz - Jaki Xavi jest #!$%@? xd 

Miesza tym składem jakby chciał pokazać, że jest ...
źródło: comment_1666819548fdNhhfnCnvvIzhvLbDMijF.jpg
  • 7
@Matioz: jako kibic Barcy sam się wielu ruchom dziwiłem w tym meczu, a zwłaszcza czemu Fati nie dostaje więcej czasu(nie tylko dzisiaj) jak tak dalej będzie to kwestia czasu i będzie próbował #!$%@?ć z tego grajdoła

Bellerina nie skomentuje bo nie ma czego. Odnosze wrażenie jakby Xavi nie do końca sobie radzil niestety. Brak polotu? Brak jaj? Brak przygotowania/doświadczenia?
@MvPancer: @chybajade: a robiłem tak przy pisaniu historyjek o Syndykacie Truskolaskim i jakoś tak mi zostało, ale dzięki za info, nie będę tego robił

@MvPancer: Chce przejść do Barcelony, mówił o tym w mediach, mieli już to dopiąć w poprzednim okienku

@Bruce_Robertson: Tuchel poukłada grę x tyłu i ogarnie fazę przejścia z obrony do ataku, to wystarczy, żeby Barca gniotła rywali, przecież nie ustawi defensywnie zespołu, który nie