Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #druk3d potrzebuję pomocy. Kolega poprosił mnie żebym wydrukował na moim domowym #ender3 model podniebienia jakiegoś niepełnosprawnego dziecka. Mam model zrobiony przez jakiś gabinet, ale mi wykrywa go jako mesh. Cura go dziwnie otwiera w dziurami. Próbowałem przerobić go w fusion 360 ale mi wywala program. Mógłby ktoś pomóc?
prep.stl
prep.ply
  • 9
@goras: samo drukowanie na Enderze 3 to jak ciągła walka z niepełnosprawnością, a Ty chcesz taki detal na tym wydrukować?

I co mu dasz do ust, PLA z kukurydzy czy ABS ze zderzaka samochodowego. Bez kitu, to najgłupszy pomysł o jakim czytałem w temacie druku 3d xD
IdeaMaker 4.2.3 otwiera z błędami, ale robi auto-support i po dłuższym mieleniu jakąś tam auto-naprawę.

@goras pomysł z bryłą jest dobry tylko najpierw dopytaj która powierzchnia jest dla nich istotna i ma być dostępna.

@skarpetyodyna - nie bój nic, to prawdopodobnie ma być model do zrobienia formy dalszych odlewów już z materiałów medycznych. Bryła pochodzi z jakiegoś skanowania, rentgena czy innego tomografu bo dzieciakowi trudno napchać gipsu do paszczy.