Wpis z mikrobloga

Naszła mnie myśl, że tak naprawdę nigdy nie doświdczyłem nocnego życia w postaci chodzenia do klubów jak to mają w zwyczaju robić normiki. Postanowiłem to zmienić, ale mam kilka pytań, na które chciałbym, abyście mi dostarczyli odpowiedzi.

-Do jakiego klubu mam się wybrać? #krakow W tym tygodniu weekend mam zajęty, więc gdybym miał ro zrobić, to w czwartek. Są jakieś otawrte w ten dzień?
-Jaki jest dresscode? Boję się, że będę wyglądał zbyt galowo albo zbyt wieśniacko
-Czy wypada iść samemu? Nie mam kompletnie nikogo z kim mógłbym tam pójść

To chyba tyle. Plusującym zdam relację jak wrócę. Chyba że speniam to wtedy nie. #kluby #normickiezycie
  • 12
@placebo_: W czwartek to lipa, dresscode to zwykły casual, abyś bardzo sportowych butów nie ubrał. No i nie idź samemu, nie odnajdziesz się jak nie jesteś dynamiczny mocno, chyba, ze zarzucisz jakiegoś cukierka, wtedy to easy.
@placebo_: nie rozumiem dlaczego czwartek to lipa @duzeelobenc:
Zawsze największa studenciarnia szła w czwartki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak chcesz typowo po normicku to ćpalnia w Prozaku w czwartek będzie idealna xD
Samemu to i tak nie to samo, trzeba z ziomkami
@placebo_: jak chcesz iść sam to musisz się mocno nahypeować, tak żeby być w stanie zagadywać do każdego z pewnością siebie i bez obciachu.
Ja zawsze robiłem tak: ubierałem się w t-shirt i jeansy, małpka przed wejściem, w klubie podbijam do baru po piwko rozglądając się jak sytuacja a potem zagaduje do każdego kto się nawinie, czy to facet czy kobieta, czy mi się podoba czy nie, bez spiny i na
@placebo_: jakby Cię przerażało normictwo to wpadnij do nas na "Techniawę" (uwaga, nie gramy "techno"!!!) 5.11, taka imprezka którą współorganizuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeżeli Ci termin nie pasuje to ogarnij inne imprezy typu rave u nas w mieście: wixapol, terror heaven, wixapolonia, hardwagon - na pewno coś się znajdzie.
No ale wracając do Techniawy to troche marketingu szeptanego nie zaszkodzi

Plusy:
- możesz przyjść ubrany