Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vieniasn: Ja nawet nie wiem co sie stalo po prostu jestem zniesmaczony niskim poziomem wychowania rodzicow @Jestemkoksupotezny prawdopodobnie osoba z patologicznej rodziny ze zniszczonym dziecinstwem zamiast dostac pomoc ktora potrzebuje wylewa swoje frustracje na wykopie ktory traktuje jak cale swoje zycie przeciez to nie jest normalne i to sa standardowe zachowania w zle funkcjonujacej/alkoholicko patologicznej rodzinie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pust3lnick: Ale ty jestes jego adwokatem? to ze ten wpis nie jest nie znaczy ze 90% jego wpisow to trollowanie i klamstwa niestety wiekszosci nie zobaczysz bo sa usuniete ja sie odnosze do ogolu a nie tego wpisu @Jestemkoksupotezny jak obrazam wszystkich? nikogo tutaj nie urazilem tylko napisalem dlaczego sie tak zachowujesz i ze jest to spowodowane brakiem dziecinstwa/ slabym wychowaniem badz zyciem w patologicznej rodzinie i tyle
@sedziakalosz: oceniasz moje życie na podstawie wpisu jakiegoś? Nie znasz mnie to po co atakujesz moją rodzine? Czy ja obrażam kogoś z was? Ja tylko dodaje treści i argumenty zawsze w moich wpisach. Nie blokuje nikogo z was każdy może wyrazić swoje zdanie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestemkoksupotezny: No ale jak Cie nie znam jak widze, ze zostales wychowany w patologicznej rodzinie ? powiedz mi kto normalny spedza cale dnie siedzac na wykopie i wypisuje #!$%@?? kto normalny nawet nie majac jakiejs konsoli jest zainteresowany najbardziej nia a nie swoja? no chyba nie ma takich ludzi poza tych ze spranymi lbami w dziecinstwie
@sedziakalosz: Nie chcesz widzieć jego wpisów? Zablokuj, a nie zniżaj się do poziomu „w twoim domu”/„twoja matka”/„twoi starzy”, bo wypada to słabo. Robisz z siebie dzieciaka i jeśli jesteś starszy niż 10-11 lat, to tym bardziej bym się za siebie wstydził na twoim miejscu.
@sedziakalosz: To źle, że posiadam dużą wiedzę na temat wszystkich konsol? Posiadam więcej konsol niż Xbox. Nie znasz mnie, a oceniasz. Wychowałem się w porządnej rodzinie dlatego nie atakuje nikogo rodziny. Walczę na argumenty w postach i zawsze właśnie dostajesz argumenty jak masz coś do zarzucenia w danym temacie typu sprzedaż konsoli czy gry. Podaje źródła etc. Skupmy się na najważniejszym czyli grach, a nie obrażaniu.
@sedziakalosz: Po czym wnioskujesz? Powiedz szczerze. Bo twoje domysły są zupełnie pozbawione podstaw w rzeczywistości. Niewiele ci trzeba, żeby ocenić „randoma z internetu”, co? Jeśli nie potrafisz trzymać nerwów na wodzy - odłącz sobie internet, wyjedź gdzieś, odpocznij. Albo zacznij terapię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pust3lnick: Ale serio sie pytasz czy jaja sobie robisz? wystarczy miec 80iq i umiec polaczyc kropki, zeby wiedziec w jakim miejscu sie gosciu uchowal.Jesli nie rozpoznajesz osob z dysfunkcyjnych rodzin to widocznie malo miales z takimi doczynienia, niestety albo stety bo to moj wybor i ja sie tym zajmuje zawodowo wiec naprawde jestem w stanie rozpoznac takie osoby po samym zachowaniu badz rozmowie
@sedziakalosz: @Pust3lnick: mamy speca od porad internetowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na podstawie wpisów ocenia całe życie i osobowość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Współczuje Twoim pacjentom jeśli tak jak na wykopie gadasz im teksty typu patologia i obrażasz wulgarnymi słowami w innych postach jak widziałem () Szkoda ludzi co do Ciebie przychodzą...
@sedziakalosz: Mojej rodziny? Non stop najeżdżasz mi na rodzinę gdzie nigdy nic o swojej rodzinie nie pisałem tutaj na wykop, bo to porządni ludzie. Mam nadzieję, że wykop coś zrobi w Twojej sprawie, bo to przechodzi ludzkie pojęcie najeżdżać tak na kogoś rodzine bez powodu.