Wpis z mikrobloga

@Blaskun: @rzaden_problem: właśnie PiS przepycha kolanem ustawe o nieodwołalnie radzie składającej się z 5 członków, wybieranej na 6 letnia kadencje która będzie wybierać członków 30 spolek strategicznych na 5 lat których odwołać może tylko ta rada XD By spotkania rady miały moc musi być co najmniej 4 członków obecnych i 3/4 większości . Mówiąc prościej - choćby skaly sraly, jak nawet PiS będzie w opozycji, Obajtek i cała wieruszka pisowska
  • Odpowiedz
Wstrętne PiSiory i ich nepotyzm.. Ohh wait... XD

Czyżby to chłoptaś z nieskazitelnej Platformy, która przecież tak nie robi? XD


@Nanuno: jaca nie jest z PO, a poza tym porównaj go do obajtka... Oh wait XDDD nie ma do czego porównywać, bo przy osrajtku to pikuś XDD
  • Odpowiedz
Wiesz ze Warchoł jak kandydował w Rzeszowie to też nie był z pis, solpol?


@veranoo: no i co w związku z tym? Nawet jak przymiesz, że jest z PO (a nie jest) to co? Zawsze w polityce znajdziesz patologię - liczy się skala. Pis ma zostac u władzy? XD
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Krytykuje tych wszystkich złodzieji, w dupie mam czy to peło czy pis, konfederacja, psl czy sld. W Polsce zostaliśmy przyzwyczajeni do wyboru "mniejszego zła" i potem właśnie to tak wygląda. Władza deprawuje, jaka ona by nie była. PiS kradnie na poziomie centralnym, a PełO kradnie na poziomie samorządowym. Ale to przecież inna skala. I teraz mam mieć nadzieje że jak PO dojdzie do władzy centralnej przestanie kraść i robić wałków.
  • Odpowiedz
Krytykuje tych wszystkich złodzieji, w dupie mam czy to peło czy pis, konfederacja, psl czy sld. W Polsce zostaliśmy przyzwyczajeni do wyboru "mniejszego zła" i potem właśnie to tak wygląda. Władza deprawuje, jaka ona by nie była. PiS kradnie na poziomie centralnym, a PełO kradnie na poziomie samorządowym. Ale to przecież inna skala. I teraz mam mieć nadzieje że jak PO dojdzie do władzy centralnej przestanie kraść i robić wałków. Aż taki
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Bo wszyscy myślą że wytykanie patologii u opozycji wzmacnia pis, a moim zdaniem to trochę nieprawda. Politycy złodzieje powinni zniknąć z przestrzeni publicznej i taka krytyka ma to na celu.
  • Odpowiedz
  • 2
@bylem_zielonko Jest z rekomendacji Koalicji Obywatelskiej, więc jest ich przedstawicielem. Co ma tutaj Obajtek do rzeczy? Post dotyczy Sutryka, a nie Obajtka. To Platforma zgrywa świętych, a robią dokładnie to samo, więc ha tfu na tego zakłamane mordy.
  • Odpowiedz