Wpis z mikrobloga

  • 121
Wiem że się nie da ale staram się wyobrazić sobie co taki Szojgu i jego szef mieli we łbie żeby wymyślić obdzwonienie Państw NATO i płakanie że UA ma o zdetonuje brudna bombę...naprawdę nawet nie mając we łbie nic ten plan wydaje się debilny. Jesteś agresorem, walisz w co popadnie byle tylko narobić szkód a potem dzwonisz "ejj bo UA chcę coś zrobić" no niesamowite :) #rosja #ukraina #wojna
  • 19
  • Odpowiedz
@czuczer: mnie śmieszy coś innego. Dziesiątki lat szpiegowania zachodu i myślą ze ktoś łyknie tematy brudnej bomby, ukraińskiego wysadzania tamy albo polskiego mordowania uchodźców? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słaby przekaz informacji maja
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mokin12 dlatego zacząłem od "wiem że się nie da" ale nie wyobrażam sobie w jak ogromnej durnocie zostało to wymyślone jako "dobry pomysł, zróbmy to"
  • Odpowiedz
@czuczer: Ale oni nie dzwonili do państw NATO, zeby ich o czymkolwiek przekonać XD
Oni dzwonili do państw NATO, żeby napisała o tym ruska prasa, powiedziała o tym ruska telewizja i żeby przekonać o tym Rosjan. Teraz moga zdetonowac tę bombę I ważne, żeby Rosjanie uwierzyli, że to zrobili Ukraińcy. Szojgu świetnie wie, że Zachodu nie może w tej sprawie okłamać, ale może okłamać Rosjan.
  • Odpowiedz
@czuczer: zadziała na zwykłych obywateli, już teraz zamiast o taktycznej broni jądrowej, bo temat się wypalił, ludzie zaczynają rozmawiać o brudnych bombach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czuczer:

Jesteś agresorem, walisz w co popadnie byle tylko narobić szkód a potem dzwonisz "ejj bo UA chcę coś zrobić"


Nie zapominajmy ze Rosja używa na terenie Ukrainy zakazanych bomb kasetowych i zapalających. Mieszkam obok gościa z UA, który pokazywał mi pociski z takiej bomby, która uderzyła w jego dom.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@curtao ja o niczym nie zapominam. Bo przyznam szczerze że jak już ktoś Cię najeżdża to trudno się spodziewać żeby trzymał się jakiś zakazów dotyczących czego ma użyć :p atom jest może o tyle wyjątkowy że ma duży/ogromny promień rażenia. Ale te fosforowe czy kasetowe? Co tam ruska obchodzi czy komuś się podoba czy nie. No i tak szczerze to dla mnie jest tak samo #!$%@? jak "zwykle" strzelanie
  • Odpowiedz
Szojgu świetnie wie, że Zachodu nie może w tej sprawie okłamać, ale może okłamać Rosjan.


@yosemitesam: Węgrów i Włochów chyba może okłamać i to będzie działać

Zresztą nawet Polaków mogą w wielu kwestiach okłamać, np. cała sprawa z imigrantami na granicy Białorusi to akcja na której polityczne punkty zdobywają partie polityczne, których wygrana zdaje się być na rękę Rosji.
  • Odpowiedz
Wiem że się nie da ale staram się wyobrazić sobie co taki Szojgu i jego szef mieli we łbie żeby wymyślić obdzwonienie Państw NATO i płakanie że UA ma o zdetonuje brudna bombę...naprawdę nawet nie mając we łbie nic ten plan wydaje się debilny. Jesteś agresorem, walisz w co popadnie byle tylko narobić szkód a potem dzwonisz "ejj bo UA chcę coś zrobić" no niesamowite :)


@czuczer: po prostu Putin kazał
  • Odpowiedz