Wpis z mikrobloga

#maratonfilmowy #filmbybiuna #film #filmy #kino #ogladajzwykopem

41 608 - 3 = 41 605

Czas na miłość

Ojeeeeeeeeeeeej! <3 Zdecydowanie za długo czekałam na obejrzenie tego filmu.:) Jest naprawdę super, pierwsza połowa faktycznie takie romansidło, ale całkiem zabawne i nienudzące, a druga to takie.. życie. Z bardzo istotnym, nierzeczywistym elementem. Wciąga, jest magiczny i taki.. pozytywny :)

8/10


Sekretne życie Waltera Mitty

I kolejny film o marzeniach. W porównaniu z powyższym wypada gorzej, historia aż tak się nie klei, w sumie najlepsze fragmenty były w zwiastunie. Ale po filmie mi zostało takie: What am i doing with my life?! Mogło być lepiej, zdecydowanie, ale jak dla mnie nie ma tragedii (aczkolwiek dwójka moich znajomych wyszła z kina, ale w sumie tego nie rozumiem, wyjść to można z Płynących Wieżowców:p)

6/10

Skubani

Do Shreka to się nie umywa. W sumie zastanawiam się dla kogo to jest film, bo na sali kinowej częściej śmiali się dorośli niż dzieciaki. Nie wybija się ponad inne filmy z tej kategorii, raczej do obejrzenia w domu niż, żeby specjalnie iść do kina. Ale i tak 6/10
biuna - #maratonfilmowy #filmbybiuna #film #filmy #kino #ogladajzwykopem



41 608 - ...

źródło: comment_O8DyOh5zRj4m89LSs0S5BzXwtHZ71ctp.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@biuna: A ja własnie wczoraj zrobiłem do tego podejście z dobrym nastawieniem, bardzo. A skończyło się tak, że zasnąłem na kanapie a nie taki był plan, bo jeszcze jedno piwko na mnie czekało. Dla mnie 4/10 (a lubie Stillera).
  • Odpowiedz