Wpis z mikrobloga

Ależ mi ta 23 nie podchodzi. Wróciłem do serii pierwszy raz od FIFY19 grając w nią w miarę regularnie przez ten cały czas i będąc przyzwyczajonym do innego gejmpleju ja w tej najnowszej mam problem ze wszystkim. Strzały autentycznie lądują za linią boczną, nie jestem zdolny wykończyć na pewniaka żadnej akcji. Jak coś wpadnie, to raczej przez to, że palec mi się omsknął.

I jeszcze ta sprawa z lagami. To tak ma być, że pojawiają mi się u góry jakieś dwa czerwone kwadraty i nagle przez sekundę gra przyspiesza i dzieje się totalny chaos?

#fut #fifa23
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartek-kusztelski: dzisiaj to już jest totalny dramat, natomiast wcześniej też jak już pojawiły się lagi, to wyglądało to w ten sposób, że u góry wyświetlą się dwa kwadraty czerwone i gra przyspiesza x3 przez sekundę.
  • Odpowiedz
@bartek-kusztelski: @Vanderwill:

Chyba nic z tego grania nie będzie. Naszło mnie po paru latach, żeby wrócić do najnowszej edycji, ale już się zaczyna. Jak nie kopanie się po czole w trakcie samej rozgrywki, to znowu jakieś lagi. Już rozkminy czy to wina mojego neta, zaraz zacznie kombinowanie się z jakimś nowymi ustawieniami routerów, padów, a koniec końców wszystko zostanie po staremu, a człowiek się będzie tylko #!$%@?ł...
  • Odpowiedz
że u góry wyświetlą się dwa kwadraty czerwone i gra przyspiesza x3 przez sekundę.


@Delo: grasz po kablu czy po wifi? Jeśli po wifi, to tak zwany "speed lag" to norma, nawet jeśli konsola stoi obok routera, granie na kablu jest obowiązkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BooB: przez kabel, ale i tak lagi są zdecydowanie większe niż w FIFE19. Nie wiem czy to wina mojego neta czy przeciwników. Ogólnie ta gra mnie tylko #!$%@? od zakupu. Nie umiem grać i jeszcze tnie - najgorsza opcja...
  • Odpowiedz