Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: ALe wiesz, że wykreślenie pederastrii to nie było na zasadzie "Eureka!!! Mamy nowe odkrycie!!! Bakcyl gejowski, który został odkryty w odbycie za pomocą najnowszego mikroskopu!!!"


@7160: Tak wiem dokładnie. Konserwatyści sami zorganizowali głosowanie o to czy homoseksualizm wykreślić z listy i te głosowanie przegrali. Zresztą homoseksualizm też na tą listę trafił w podobny sposób - opierał się o przekonania a nie badania. Polecam doczytać bo ciekawy temat.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: To może zróbmy głosowanie czy koronawirusa uznac za wirusa czy może za grzyba?


@7160: No właśnie mniej więcej tak wyglądało głosowanie od strony konserwatystów twojego pokroju.

Napisze jeszcze raz. Homoseksualizm był na tych listach i to konserwatyści wymyślili sobie, że chcą głosowanie. To głosowanie sromotnie #!$%@?. Idź poczytaj trochę historii zamiast fikołkować. Jak już coś przytaczasz to przynajmniej nie bądź ignorantem w temacie.
  • Odpowiedz
przez ostatnie kilkadziesiąt lat? xD


@Kryspin013: Lobotomia też była kiedyś rewelacyjnym sposobem na wszystko, podobnie jak rad.
Potem jednak nauka nie stała w miejscu i również trochę się zmieniło, więc kto wie, jak to będzie z milionem płci oraz zwanym na obrazku OPa pederastią, homoseksualizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Myślałem, ze się domyślisz o co chodzi. Już tłumacze - kwestie biologiczne to nie kwestia głosowań.

WIększość ludzi zagłosowałaby, że koralowce to rośliny, tak jak i grzyby. I co - mamy zmienić systematykę na skutek głosowania? W biologii liczą się fakty a nie demokracja.
  • Odpowiedz
@tellet: Tak samo mogę ci wymienić szkodliwość lobotomii.
Mogę ci wymienić cechy koralowca jako zwierzęcia i grzyba jako nie rośliny. To są fakty. @tellet: Tak samo mogę ci wymienić szkodliwość lobotomii.

@Kryspin013:
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Lobotomia też była kiedyś rewelacyjnym sposobem na wszystko, podobnie jak rad.

Potem jednak nauka nie stała w miejscu i również trochę się zmieniło, więc kto wie, jak to będzie z milionem płci oraz zwanym na obrazku OPa pederastią, homoseksualizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tellet: Po pierwsze to nauka nie mówi nic o milionie płci. Po drugie twoje założenia zakłądają, że zaczniemy się cofać.
  • Odpowiedz