Wpis z mikrobloga

@Andreth: No ale przecież prezydent tydzień po wyroku złożył projekt ustawy, który de facto przywracał te przesłankę (choć chyba częściowo). I co się z nim stało. Skoro takie poparcie społeczne dla tego było?
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: @Bomberpilot1940: @rzep: już tłumaczyłam w tamtym wątku, wytłumaczę jeszcze raz czym są "skrajnie lewicowe postulaty". Są to postulaty dotyczące aborcji na życzenie, oraz pełnych praw dla LGBT. Osobiście nie mam nic przeciwko takim postulatom, popieram je, ALE: większość Polaków nie jest na nie gotowa i na chwilę obecną nie jest w stanie ich poprzeć chociażby przez umysł zindoktrynowany religią. Można było z nimi poczekać i
  • Odpowiedz
@rzep: ale to był strajk kobiet o aborcję i gdyby zostało przy aborcji to nikt by się jej nie czepiał, ona dorzuciła jeszcze cała masę innych żądań czym zraziła do siebie i do tego całego strajku mnóstwo ludzi
  • Odpowiedz
@rzep: ja popierałem strajk kobiet i brałem udział, jednocześnie na transparentach obok haseł powiązanych z tematem strajku, dołączałem adnotację, że nie popieram liderki. I tzo teraz?
Okazało się, że liderka go rozmontowała, bo była parszywą agentką, być może nawet PiSu.

A Ty jej bronisz xD.
  • Odpowiedz
ale to był strajk kobiet o aborcję i gdyby zostało przy aborcji to nikt by się jej nie czepiał, ona dorzuciła jeszcze cała masę innych żądań czym zraziła do siebie i do tego całego strajku mnóstwo ludzi


@serpentes: mysle ze sporo ludzi na tych marszach nie popieralo tez tych zadan dotyczacych aborcji, tj. do tego by byla dostepna bez ograniczen czasowych (do konca ciazy)
  • Odpowiedz