Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Chael: prostytutka zarabia minimum po 1000zł dziennie, przyzwyczajasz się do wysokiego standardu życia, nie chcesz sobie tego odpuścić, Polak nawet jak zarobić 500tys w rok, to do emerytury mu zabraknie. Zresztą matka pewnie chce mieć niezależność, może też lubi swoją pracę.
Na pewno się jej nie wstydzi, bo by się na gali nie pokazywała
@Koscieey:
@KotBojowy Nie wiem ja ją kojarzę mimo to ,że mnie ci patocelebryci nie interesują ale gdzieś tam słyszałem. A na divy chodzę. No ja nie wiem nawet czy to prawda jest ale jeżeli tak to tak jest spalona i na jej miejscu jak takie coś wyciekło nie oferował bym usług seksualnych w tym kraju. I nie #!$%@? mi idioto o jakiś bańkach na podstawie jednego humorystycznego komentarza.
@KotBojowy Chłopie, nawet artykuły o tym były na jakiś serwisach.( Joe monster) Tam się na to natknąłem. O Polaku wcześniej słyszałem. Chodzi mi o to, że jak jest znana jej tożsamość( o ile to prawda, ale ktoś pisał,że ją ruchał i niby szczegóły opisywał) to trochę dziwne, że dalej dupy daje ( nie mam nic do tego ), gdzie wiele osób może się do niej wybrać bo właśnie wie kto to jest