Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wixiarz Jeżeli to jest prawda, to ona po takim czymś powinna zacząć dawać dupy w Niemczech. W Polsce już spalona. Po wizycie jej na odchodne można powiedzieć - niech pani synka pozdrowi bo fanem wielkim jestem xDD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 4
@wixiarz @Koscieey ja bym inaczej sformułował pytanie: po co jeszcze tym się zajmuję, jeśli syn nie małe pieniądze zarabia i mogłaby spokojne życie juz prowadzić. Zresztą on też byłby spokojniejszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Chael: prostytutka zarabia minimum po 1000zł dziennie, przyzwyczajasz się do wysokiego standardu życia, nie chcesz sobie tego odpuścić, Polak nawet jak zarobić 500tys w rok, to do emerytury mu zabraknie. Zresztą matka pewnie chce mieć niezależność, może też lubi swoją pracę.
Na pewno się jej nie wstydzi, bo by się na gali nie pokazywała
@Koscieey:
  • Odpowiedz
@Koscieey: spalona w Polsce bo autyści z wykopu i fani patostreamów, czyli jacyś młodociani gówniarze ją kojarzą przez jej syna? Chłopie, wyjmij głowę z własnej dupy i zorientuj się, że istnieje świat poza twoją bańką.
  • Odpowiedz
@KotBojowy Nie wiem ja ją kojarzę mimo to ,że mnie ci patocelebryci nie interesują ale gdzieś tam słyszałem. A na divy chodzę. No ja nie wiem nawet czy to prawda jest ale jeżeli tak to tak jest spalona i na jej miejscu jak takie coś wyciekło nie oferował bym usług seksualnych w tym kraju. I nie #!$%@? mi idioto o jakiś bańkach na podstawie jednego humorystycznego komentarza.
  • Odpowiedz
@KotBojowy Chłopie, nawet artykuły o tym były na jakiś serwisach.( Joe monster) Tam się na to natknąłem. O Polaku wcześniej słyszałem. Chodzi mi o to, że jak jest znana jej tożsamość( o ile to prawda, ale ktoś pisał,że ją ruchał i niby szczegóły opisywał) to trochę dziwne, że dalej dupy daje ( nie mam nic do tego ), gdzie wiele osób może się do niej wybrać bo właśnie wie kto to jest
  • Odpowiedz
  • 0
@marek199543 zapisz sobie jej numer i po numerze szukaj. Zawsze Ci pokaże jej ogłoszenie niezależnie gdzie aktualnie urzęduje. Kiedyś tak sobie ją obczajałem xD
  • Odpowiedz