Wpis z mikrobloga

ciekaw jestem tego procesu myślowego


@LaPuertaDelVino: po prostu jak się #!$%@? na 2 zmiany, to nie ma się czasu na tworzenie relacji z innymi ludźmi (również tych homoseksualnych), na ekologię, przygotowywanie jedzenia, czy nawet na odpoczynek. A że w Polsce wśród wielu panuje przeświadczenie, że jak nie wracasz do domu #!$%@?, to nie jest to praca, to taki robol móbłby sobie takie procesy wytworzyć.
  • Odpowiedz
@Devhar: no ale na logikę, nie masz roboty, nie masz hajsu a mięso drogie wiec zaczynasz jeść trawe( ͡° ͜ʖ ͡°) boisz sie ze jak ja zniszczą to umrzesz z głodu wiec stajesz sie eko i jej bronisz. Na dodatek golpdupca zadna baba nie chce wiec ogladasz sie z braku perspektyw za chlopcami( )
  • Odpowiedz
@Devhar: W sumie trochę jest w tym racji. Jakoś nie widziałem żeby budowlaniec albo np. sprzątaczka świecili flagami LGBT czy też byli weganami. Zazwyczaj weganie i LGBT to tzw. "white collar jobs", czyli osoby niepracujące fizycznie.
  • Odpowiedz
Jakoś nie widziałem żeby budowlaniec albo np. sprzątaczka świecili flagami LGBT czy też byli weganami. Zazwyczaj weganie i LGBT to tzw. "white collar jobs", czyli osoby niepracujące fizycznie.


@Nie_RabarbaR: Jednym słowem prości fizole i prostym umyśle i to ma być zaleta?

Prawactwo i boomerstwo są chyba ze sobą jakoś
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:

Jednym słowem prości fizole i prostym umyśle i to ma być zaleta?

aha, czyli jak ktoś nie jest LGBT, albo niedajboże pracuje fizycznie, to według ciebie "jest o prostym umyśle" i gorszym sortem człowieka? Fajnie że tak publicznie zadeklarowałeś wstręt i nienawiść do osób pracujących fizycznie.
Na twoim miejscu brzydziłabym się spojrzeć w lustro.
  • Odpowiedz
nienawiść do osób pracujących fizycznie.


@Nie_RabarbaR: Nie, tylko do prostych rozumków, które niesłusznie wychwalasz, które pierwsze gardzą innymi, a potem płaczą jak się ich obraża w odwecie. Prosty człowiek może być okej, póki nie jest idiotą i nie szczuje, choćby właśnie na homo. No ale prosty prostak musi się wywyższyć, a potem obarczać winą cały świat, że go atakują, biedaka.
  • Odpowiedz