Wpis z mikrobloga

Wieża Paradoksu powstała zanim wprowadzony został znany nam dzisiaj system questów(wersja 6.6 czerwiec 2002 r.)
W Paradox Tower Quest nagrody jakie można było uzyskać z zadania zmieniały się wielokrotnie. W każdym przypadku(nie jestem tylko pewien pierwszej wersji questu) działało to tak samo jak teraz - następując na dane pole znikał skrzynka/przedmiot na polu nagrody(więc można było otrzymać max 2 z 4 nagród). Wśród nagród jakie można było otrzymać były:
- Red Spell Wand, Time Ring, Hat of the Mad, Phoenix Egg
- Wooden Wand, 10k gp, Amulet of Loss, Phoenix Egg
- Wooden Wand, 10k gp, 32 Talons, Phoenix Egg
- Phoenix Egg, 10 k gp, 32 Talons, Wand of Cosmic Energy
Dodatkowo wertując stare fora i czytając wypowiedzi graczy możemy się dowiedzieć, że przed aktualizacja 7.2 Ghoul nie znajdował się w wieży.
Także kilka pytań od NPC Riddlera było innych:
"The last question of the first seal: What is the mighttiest weapon of all times?" "Excalibug"
"On whom does the sun never shine, even at high noon?" "Shadow"
#tibia #ciekawostkitibia
FoxX21 - Wieża Paradoksu powstała zanim wprowadzony został znany nam dzisiaj system q...

źródło: comment_1666350223rqQjwrrhtJib1HLYyhft3o.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@FoxX21: ale bym kurde pograł w tako tibijke 7.2. Niestety stały internet był niedostępny dla Polaka biedaka ze wsi w tamtych latach. Załapałem się dopiero na 7.8 chyba.
  • Odpowiedz
@Fleks: o ile w kwestii różdżek wiadomo - zmieniały się z czasem to CipSoft zmieniał je w tym questcie, o tyle reszta przedmiotów - nie wiadomo dlaczego była zmieniana. Jedynie jajko i jakaś różdżka były dostępne od zawsze*(liczę od Tibii 7.2, bo co było wcześniej ciężko powiedzieć - bo mam pewną niespójność danych, gdyż według zdjęć jajko feniksa było przed dodaniem skrzynek czyli przed 7.2, a według danych tibia-wiki jajko
  • Odpowiedz
@FoxX21: a czy można było przejść po guzikach, wylogować się i zalogować kolejnego dnia po resecie serwera, żeby otrzymać wszystkie nagrody? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czy można było przejść po guzikach, wylogować się i zalogować kolejnego dnia po resecie serwera


@Ranger: z tego co pamiętam cała wieża była i chyba dalej jest objęta tą strefą zabraniającą wylogowanie się
  • Odpowiedz