Wpis z mikrobloga

FB i IG już nie robią takiej furory. Niech robi filmiki na Tik Toka. Może tam lepiej pokazać makietę westernową, pudełko nowego zakupu można sfilmować z każdej strony. Nie trzeba gadać, wystarczą krótkie wstawki tekstowe w trakcie wideo. Ma ode mnie obserwowanko.
Sam zabieram się od jakiegoś czasu za robienie takich shortów, ale jakoś czasu mi brak, a Damw już od dawna wkręcony w daily blogowanie, to może akurat będzie mu się
@dobrzecisiewydaje: na portalu na h, praktycznie nikt nie siedzi, a na reddicie nie bedzie miał takiej atencji jak tutaj, tu był gwiazdą a tam będzie jednym z wielu postującym zakupy, które zresztą tam nie będą robiły takiego wrażenia ( ͡° ʖ̯ ͡°), poza tym skoro ban jest do wyjaśnienia, to prędzej czy później raczej go odwołają. Więc @damw, wracaj jak najszybciej z banicji do nas tutaj,
@dobrzecisiewydaje: poczekaj czasu - wg mnie wzięli go na przetrzymanie, więc pewnie będzie na banie max do miesiąca, chyba że więcej to pewnie już nie będzie nadziei, btw co Ty go tak bronisz? To Twój chłop? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcześniej nie widziałem Cię na tagu