Wpis z mikrobloga

  • 165
@BeKa_MaX Jak PIS nas wyprowadzi z Unii, dojdą cła, VAT to też za 20 letniego Golfa 4 będziesz 20k zł bulił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@BeKa_MaX: Dlatego całkiem dużo ludzi na Ukrainie nie ma samochodów. Na każdą zapyziałą wioskę jeżdżą autobusy, a nawet dzieciaki na wioskach ci powiedzą, że rower nie jest dla sportu, tylko jest zamiennikiem samochodu. Gadałem z nauczycielem, który oczywiście jeździł do Polski pracować na budowie, żeby rodzinę utrzymać i pytałem czy ma prawko.
- Nie. Po co mi prawko, skoro i tak mnie nie stać ani na auto, ani jego utrzymanie.
  • Odpowiedz
@Jacekiplacek96: powiedz to teraz tym którzy piszą że ukraińcy to tylko salonówkami jeżdżą a to oznacza bogactwo jakiego polak nie widział. Ale że najpopularniejszy dla polaka model kupna auta jest tam nieopłacalny to już nikt nie wie, słabo sprzedaje się jako populistyczny fake news
  • Odpowiedz
@BeKa_MaX:
powiem ci jak jest bo info mam z pierwszej renki, od mojego rozowego. w skrocie:
tak, w Ukrainie jest bieda
tak, auta tyle kosztowaly praktycznie zawsze. I nie ma tu zadnej korelacji z zarobkami. po prostu sa slabo dostepne i dlatego ludzie ktorzy je sprowadzaja maga dawac ceny jakie chca.
  • Odpowiedz