Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich serdecznie
Na wstępie chciałbym przeprosić za tagi, ale sprawa jest z nimi powiązana jednak.
Zacznę od pochwalenia się historią. Pod koniec czerwca zacząłem wstawiać podsumowania z last.fm, bo uznałem, że świetna inicjatywa. Moje podsumowania plusowała zawsze mirabelka @grobowadama, za jakiś czas zaczęła mnie też obserwować. Kilka razy porozmawialiśmy sobie w komentarzach, potem napisała do mnie na pw z propozycją podania swoich lastów. Od tego czasu pisaliśmy ze sobą codziennie na wszystkie tematy i świetnie się rozumieliśmy. Ta niepozorna propozycja wymiany lastów zamieniła się w spotkania, a w poprzednim miesiącu przerodziła się w najlepszy związek jaki człowiek może sobie wymarzyć.
To by się nigdy nie stało, gdyby nie konsekwentnie prowadzona inicjatywa @caalkiem_nowe03
Rozmawiałem z nią na laście i jest jej zwyczajnie przykro, że tyle lat jej pracy poszło na marne. Oznaczam @moderacja i @a__s bo takim banem zabijana jest kolejna świetna inicjatywa, która nie dość, że ułatwia użytkownikom poznanie wielu ciekawych albumów, to jeszcze pozwala zdarzyć się historiom takie jak ta. Może warto wyjaśnić sprawę?

#sluchamzlastfm2 #sluchamzlastfm #zwiazki
  • 15
@forgive_me_melusine: Uważam, że @caalkiem_nowe03 prowadzeniem tagu wniosła bardzo dużo na ten portal i podsumowania co tydzień zbierały niemałe ilości stałych odbiorców. Tak właściwie dla mnie to jedyny tag, na którym udzielam się systematycznie od dłuższego czasu i co tydzień wyczekiwałam kolejnych notowań. Zbanowana użytkowniczka włożyła również dużo zaangażowania i swojego czasu na prowadzenie go. Poza tym jestem jej naprawdę wdzięczna, że dzięki takiej inicjatywie mogłam poznać wspaniałą osobę.