Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Serendipity_: Tak, dokładnie:
#!$%@?
DO
ŚMIECI

#!$%@? mnie strzela jak widzę na korytarzu albo przy śmietniku walające się piramidy z chleba, bo #!$%@? ktoś ma rozterki etyczne przy starym chlebie. To, że nosi na sobie ubrania szyte przez wyzyskiwane dzieci pracujące za grosze na drugim końcu świata - tutaj wątpliwości natury etycznej nie ma. #!$%@? kilogramami mięsa od zwierząt trzymanych i zabijanych w podłych warunkach - tu też nie
  • Odpowiedz
@ksndr: Pamiętam jak chciałam być fajna i śnieżną zimą poszłam z marchewką do kaczek. Rozrzuciłam. Olały kompletnie. Poczekałam jeszcze chwilę siedząc w mrozie na ławce, bo chciałam zobaczyć jak to jedzą. Jedna podeszła, obejrzała i olała. Po czym przyszła madka z bombelkiem, rzuciły chlebem i kaczki się rzuciły na niego jak dzikie.
Smutne to było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Serendipity_: wyjechałeś ze wsi ale #!$%@? jakoś wieś została w Twojej głowie. Zamiast argumentów "bo tak się robi" podporządkuj się do życia w mieście i wywal chleb jak każde inne żarcie do pojemnika bio. To że podofilski kościół uczy żeby dbać o chlebek nie znaczy że trzeba go słuchać, niech najpierw rozwiążą swoje problemy a nie niech nie mówią innym co mają robić. Poza tym polska nie jest świeżo po
  • Odpowiedz
ale #!$%@? komentarze, zawsze trzeba polozyc na lub obok zeby nikt nie musiał nurkowac, niektorzy emeryci specjalnie wybierają godziny nocne żeby ich nikt nie widział bo sie wstydzą a mi wstyd że jade z nocnej wczesniej i widze takie obrazki, żal jak #!$%@?, i jeszcze tacy co zbieraja takie foliowki z piętkami już wiedzą kiedy to zrobic zeby sąsiedzi nie nakryli i jednoczesnie zdążyć przed śmieciarkami, life is fucking hell #!$%@? mać
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam, czy to jest takie śmieszne czy uwłaczające dla was, żeby szanować coś, co nazywa się tradycją? Robić coś nie dlatego bo ma się z tego jakieś korzyści, a dlatego bo tak się robiło w tym kraju od tysiąca lat i robienie tego dalej nikomu nie szkodzi? Szacunek do chleba jest jedną z najważniejszych wartości w Polsce. Tak jak Japończyk wystrzega się żeby nie zmarnować nawet jednego ziarenka ryżu, u
  • Odpowiedz
Robić coś nie dlatego bo ma się z tego jakieś korzyści, a dlatego bo tak się robiło w tym kraju od tysiąca lat i robienie tego dalej nikomu nie szkodzi?


@zeroR3: Jak sami wpieprzają ten stary chlyb to ich problem. Jak karmią nim dowolne zwierzęta, albo "zostawiają" na trawniku to w najlepszym wypadku przyczyniają się do plagi szczurów, w najgorszym skracają życie jakiemuś ptakowi.

Chcesz szanować chleb? to go kupuj tyle, albo gospodaruj nim tak by go nie zmarnować. Wiesz ile razy w ciągu ostatnich pięciu lat wyrzuciłem JAKIKOLWIEK produkt
  • Odpowiedz
@Serendipity_: chleb krojony można zamrażać i potem można pojedynczo wyciągać kromki.

Jednak gdy już coś źle wymierzysz, to rób jak ci wyżej wspomnieli - albo na bułkę tartą, albo grzanki/bruschetta, czy inne potrawy, które ci wymieniono.
  • Odpowiedz
@tarushiba: ( ͡° ʖ̯ ͡°) pewnie zostały już nauczone jedzenia chleba przez tego typu madki i bombelki... Często niestety zwierzęta, jak już raz posmakują, mają ochotę na to, co dla nich najbardziej niezdrowe ¯\_(ツ)_/¯ Mi się kiedyś udało nakarmić kaczki, marchewką i jakimiś innymi warzywami rzuconymi na brzeg rzeki, zaczęły się wszystkie schodzić z każdej strony i w którymś momencie czułam się jak w Ptakach Hitchcocka
  • Odpowiedz