Wpis z mikrobloga

Kto podróżował transportem miejskim, to z cyrku się nie śmieje. Może nie jestem fajnopolakiem i wielkim zwolennikiem transportu zbiorowego, ale codzienna podróż w takich warunkach musi odbić się na psychice. Ostatnio przytrafiła się taka przykra sytuacja, autobus wypełniony po brzegi, starsi roszczeniowi ludzie zaczęli się oburzać, jak to gówniarze są źle wychowani.

Na szczęście żaden nie ustąpił miejsca potencjalnemu wyborcy jedynej słusznej partii. Najlepszy był taki gość ok 60 lat, #!$%@?ł praktycznie przez całą podróż.Gdy miejsce się zwolniło to usiadł i momentalnie gdy #simp zauważył kobietę pod sześćdziesiątkę to zwolnił jej miejsce i domagał się miejsca od jakiejś 20 latki xDD. Mam nadzieję, że kierowca ma wypłacany dodatek za pracę w szkodliwych warunkach.

#mpk #blackpill #przegryw #spermiarz #transport
b.....e - Kto podróżował transportem miejskim, to z cyrku się nie śmieje. Może nie je...

źródło: comment_1666259542oWC9uKxCDkx4pyXEmN69Q1.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@bazookas_milborne: jest takie mądre staropolskie przysłowie: "stare baby #!$%@?ć prądem". Kiedyś jak byłem młody to patrzyłem na takich starców z empatią, bo jeszcze wtedy nie znałem prawdziwej natury starego Polaka.
  • Odpowiedz