Wpis z mikrobloga

Małżeństwo to sprawa prywatna dorosłych ludzi, no chyba, że chcesz zawrzeć małżeństwo z osobą tej samej płci, wtedy to nie jest sprawa prywatna i jest to niedopuszczalne.

Chłop może mieć kilka żon, natomiast baba nie może mieć kilku mężów.

Dziecko musi mieć zawsze ojca i matkę. Jesteś wdową, albo wdowcem? Koniecznie szukaj na szybko partnera, bo dziecko musi mieć zawsze ojca i matkę.

#bekazprawakow #neuropa #polityka #bekazkuca
Normie_Lurker - Małżeństwo to sprawa prywatna dorosłych ludzi, no chyba, że chcesz za...

źródło: comment_1666254242Fqbctc8A7tYgQHDCIvxFmD.jpg

Pobierz
  • 47
@Normie_Lurker: Oczywiście, że nie są dopuszczalne. Definicja stanowi, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny.

Dziecko musi mieć zawsze ojca i matkę.


@Normie_Lurker: no tak, bo w rozumieniu lewicy, tyle samo dzieci rodzi się w parach jednopłciowych co w dwupłciowych ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jesteś wdową, albo wdowcem?


@Normie_Lurker: a to dziecko wdowca kto urodził?

Ehhh... czasami zastanawiam się czy to jest trolling czy faktycznie
Definicja stanowi, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny.


@qluch: to czemu piszą, że to sprawa prywatna dorosłych ludzi?

no tak, bo w rozumieniu lewicy, tyle samo dzieci rodzi się w parach jednopłciowych co w dwupłciowych ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@qluch: a ile trzeba mieć żon, żeby być dobrym konserwatystą?

a to dziecko wdowca kto urodził?


@qluch: naucz się co oznacza słowo "zawsze", a potem
EH KURCZE GDYBYŚMY TYLKO MOGLI COŚ ZROBIĆ Z TĄ DEFINICJĄ KTÓRA PRZYLECIAŁA NAM Z NIEBA I NIE MOŻNA JEJ ZMIENIĆ


@aegispolis: nie można, prawo nie jest stanowione prawo jest odkrywane. W związku z tym prawo naturalne stanowi, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Inna definicja byłaby po prostu nienaturalna.

to po co pisać, że małżeństwo jest sprawą prywatną skoro punkt dalej są trzy przypadki, w których prywatną jednak nie jest?
oczywiście, przecież w UCS podpisujesz umowę a nie zawierasz związek.

a gdzie konkretnie to jest zapisane? Przecież, związek dwóch kobiet nie jest małżeństwem.

@qluch: chwila. To skąd ty bierzesz te definicje małżeńtwa skoro w UCS to jest umowa a nie małżeństwo? Może ja czegoś nie rozumiem i się rozjeżdzamy tutaj
A co to się stało, nagle ci się definicje przestały podobać?


@mnik1: przeczytałeś? Czy nie umiesz?

Jak się nie śmiać z dzbana, który recytuje mądrze brzmiące definicje, których nie rozumie.


@rzep: jak już kogoś dzbanem nazywasz, to się zastanów, czy sam z siebie nie robisz większego. Wikipedia nie jest źródłem naukowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ej, żeby wyjaśnić wszystkie niedopowiedzenia to może napisz wprost że definicji mamy się stosować wtedy gdy jest to dla ciebie wygodne, ok?


@mnik1: piszesz to o sobie? Bo mam wrażenie, że kierujesz pytanie do mnie. Tak, masz rację, cieszę się że zauważyłeś, że stosujesz na co dzień podawanie źródeł które odpowiadają twojemu światopoglądowi bez zwracania uwagi na źródło tych informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qluch: Ale przestań mi tu lennyfejsować w tych desperackich próbach zmiany tematu, przyjacielu, bo to jest już ustalone że definicji chcesz się stosować tylko wtedy gdy to dla ciebie wygodne, tylko w formach które są dla ciebie wygodne, więc punkt od którego rozpocząłeś tę dyskusję, definicje, stracił swoją moc, bo albo stosujemy się tych twoich magicznych definicji... albo nie.

A że był to literalnie jedyny argument którego byłeś w stanie