Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: też wydaje mi się nizły, chociaż obawiam się że szybko straci na atrakcyjności jeśli wprowadzi polityczne pierolenie, ale na starcie ma punkty za wygląd u mnie
@Dewasta: A weź przypomnij, bo mi ksywka Pepe jakoś się nie zakodowała :)
@agahej: Ale wygląd totalnie nie czyli nie jest w Twoim typie i jest Ci obojętny, czy 'totalnie nie' i wręcz Ci się nie podoba?
@Catastroish: Grzesiek z HP5, co wszedł w pierwszym składzie, wielka miłość z Dżejem, na 1 rajskim odpadł z ręki Żmijki, wrócił z Mariką i blondem na czuprynie tak że wyglądał jak skunks Pepe, i podobnie się zalecał, potem był w parze z Oligarchówną.
@iloneczka_195 ja lubię wysokich blondynów, jak np Mikołaj z tej edycji. Nawet nie musi jakoś super wyglądać ale żeby nie był zbyt umięśniony, podobał mi się tez dla odróżnienia Marcin od Kary a jest rudy
@Catastroish: a czy tylko ja odnoszę wrażenie że on z tą wizytówką gadką o zostaniu prezydentem i tym ochroniarzem z tyłu to totalną bekę cisnął. Przecież nikt nie miał takiej wizytówki inni na wizytówkach łażenie po plaży a tu gość wbija z ochroniarzem i mówi że będzie kandydował jak dla mnie świetne. Wydaje mi się że ma takie ironiczno sarkastyczne poczucie humoru