Wpis z mikrobloga

Polećta chopu jakieś gry na plejstejszo, raczej liniowe itp bo po FC 3 i 4 dość mam open worldów na jakiś czas. The Last if Us dwójeczka mi chodzi po głowie, ale może jest coś co nie znam

#ps5 #ps4 #gry
  • 13
@vulcanitu: Silent Hill 2, ale to dopiero dzisiaj zapowiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak serio to Demon's Soulsy, Ratchet, FF7 Remake, Uncharted Legacy of Thieves jak nie grałeś na PS4, Stray z PS+ warto ograć, Kena: Bridge of Spirits. Kolejność losowa w sumie. Z nieliniowych to jak nie grałeś to Returnal
Uncharted to chyba tak nie przystoi od czwórki zaczynać.


@vulcanitu: a tam, graj od 4. Nie wiem jaki masz stosunek do starszych gier, ja nie jestem fanem i ogólnie przebrnąć przez Uncharted 1-3 wcale mi nie było tak łatwo. Grało się OK, nie zestarzały się te gry jakoś bardzo, ale jednak U4 je gniecie gameplayowo. Inna kwestia, że U4 jest raczej dość odrębną historią, niepowiązaną aż tak mocno z poprzedniczkami, co
@vulcanitu: Pod żadnym pozorem nie graj w Uncharted 4 bez znajomosci poprzednich gier. Ja tak zrobiłem i żałowałem że nie grałem jak należy od początku, brak znajomosci wydarzeń poprzednich, brak przywiązania do postaci, brak wyczucia relacji, zero. A 4 właśnie domyka historie Nathana Drake’a.
Potem po 4 przeszedłem trylogie i plułem sobie w brodę czemu tak od razu nie zrobiłem. Gry aż tak się nie zestarzały, to tylko narzekanie malkontentów.

Od