Wpis z mikrobloga

@miiihau: to nie bylo czasem aac o ile dobrze pamietam. Jakosc dosyc podla ale w tamtych czasach bajer. Jak otworzyles obudowe to wygladala jak jumbo 3310 lol
  • Odpowiedz
@DraQ1: Dokładniej to miało 64mb. Nad całym albumem w "normalnej" jakości trzeba było pokombinować.

@miiihau: Z tego co pamiętam to nie koniecznie trzeba było przerabiać mp3 na coś innego. A zamiana nie wchodzi w grę, zbyt duży sentyment :)
  • Odpowiedz
@d0m26: Zawsze mnie to śmieszyło. Wzięli nokię 3310, dodali trochę tworzywa po bokach, poprzestawiali niektóre rzeczy z przodu i był nowy telefon.
  • Odpowiedz
@d0m26: Miałem taką:) To było ziszczenie marzeń:) Mogłem słuchać kilku kawałków na krzyż. Oczywiście nie można było normalnie mp3 wrzucić tylko specjalnym progamem:)
  • Odpowiedz
@d0m26: Mój kuzyn taką miał, strasznie niewygodnie się na tym grało w węża w porównaniu ze zwykłą 3310. A tak z ciekawości zapytam - czy ktoś w przypływie ciekawości/bezgranicznej głupoty próbował stamtąd wydłubywać tą 3310? xD
  • Odpowiedz
@snadalywskarpetach: No domyślam się, że nikt czegoś takiego nie próbował robić w czasach, gdy ta Nokia była warta majątek ;P ciekawi mnie, czy próbował ktoś, kto np. tak jak OP, znalazł taką starą, nieużywaną od dawna Nokię w szufladzie ;)
  • Odpowiedz