Wpis z mikrobloga

Cześć,

mam stronę opartą na WP - samoróbka, gotowy szablon dostosowany na moje potrzeby. Chcę ją teraz zmodyfikować aby była przyjemniejsza dla oka i bardziej funkcjonalna.

Czy możecie polecić kogoś do zrobienia fajnie wyglądającej strony (prosty blog + możliwość rozbudowania o sklep) opartej na WP? Jakich kosztów się ew. spodziewać?

Czy raczej jeśli temat w miarę ogarniam to lepiej bawić się elementorami lub wykupić gotowy szablon i samemu go modyfikować?

PS. Ogólnie dostałem dotację i część funduszy mogę przeznaczyć na tą stronę, więc fajnie byłoby to wykorzystać aby strona była zrobiona raz a dobrze.

#wordpress #zlecenie #programowanie
  • 6
@Suciup: generalnie czy warto to juz Twoja kwestia - prawie wszystko da sie zrobic samemu z poradnikami jak jestes troche techniczny. Ze sklepem na pewno bedzie ciezej ale też sie da samemu.

Mimo wszystko troche sie nameczysz i nie zrobisz tego tak dobrze jak ktos kto w tym siedzi od dawna. Jak chcesz to mogę Ci trzasnąć prostą stronę z blogiem, większość stron które stawiam robie minimalistycznie wiec idealnie, jak chcesz
@Suciup: Jeśli masz smykałkę to możesz działać samodzielnie, chociaż jeśli są wolne środki z dotacji to możesz zlecić i będziesz miał spokój. Mogę pomóc z tematem daj znać na pw co tam dokładnie potrzeba to wycenie.
@Suciup: Jak to jest temat komercyjny czyli ma to zarabiać, to ja bym zlecił komuś kto się na tym zna, jeśli jescze nie masz jakiś predyspozycji estetycznych i nie wiesz co jak dobrze ogarnać pod kątem uzyteczności czy gogole to tym bardziej. Kwestia tego jak rozumieć to, że raczej ogarniasz temat? IMHO jak ogarniasz to bys nie pytał.

W razie czego moge pomóc w temacie autorski projekt + wordpress z acf