Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania

Potrzebuję waszych opinii
Zacząłem w tym miesiącu studiować ekonomię- która się okazała gównokierunkiem(nie wiem czego się spodziewałem), więc zacząłem szukać lepszych perspektyw. Postanowiłem pisać w przyszłym roku maturę z informatyki, nie wiem czy dam radę się jej nauczyć, bo zostało pół roku, a ja ostatni związek z tym przedmiotem miałem w 1 liceum.

Zaciekawił mnie kierunek inżynieria danych(myślę, że bym się w tym odnalazł) na politechnice gdańskiej i tu potrzebuję waszych opinii lub porad. To przyszłościowy kierunek czy raczej kolejne gówno studia? Dopowiem, że studia są prowadzone tylko w języku angielskim co wzbudza we mnie pewne podejrzenia co do ich jakości, bo czemu po prostu nie otworzyli go w j. polskim...

#pg #inzynieria danych #politechnikagdanska

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634ed9cd5debf7291e791ef0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: zazwyczaj ludzie po ekonomi, którzy mają dobrą kasę są dziećmi osób z podobnych środowisk.
Nie myśl, że jak pójdziesz jako przegryw z fobią społeczną i skończysz SGH na samych piątkach to też się dobrze ustawisz.

Jakby tak patrzeć to połowa pań w okienku w bankach, które tylko pracują przy podawaniu kartek Kowalskiemu to są właśnie babki po ekonomiach i finansach.