Wpis z mikrobloga

#wolski #wolskiowojnie

@wolskiowojnie

Alo, dorwałem książkę i jest fajnie, fajnie się czyta, jest przystępna i przeczytana.

Jest parę problemów... mapy powinny być obrócone o 90 stopni, aby były większe i ten dobór kolorów to jest masakra. Zwłaszcza mapa ze strony 23. Do tego mapki powiiny być w odwzorowaniu Mollweidego bo małe kraje znikają.

Najlepiej wyszła mapka Ukrainy na stronie 67, ale też powinna być większa (dla czytelników z denkami słoików w oprawkach).

Dobra i druga sprawa... Tabela myśliwców ze strony 92-93 to porażka... Tekst powinien być biały na tym ciemno szarym tle.
Wolvi666 - #wolski #wolskiowojnie

@wolskiowojnie 

Alo, dorwałem książkę i jest ...

źródło: comment_1666112201yDQ1FImrp26hMWsfG0SMBn.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Alo, dorwałem książkę i jest fajnie, fajnie się czyta, jest przystępna i przeczytana.

Dzięki za miłe słowa, uwagi co do szaty graficzne jak najbardziej słuszne - niestety przez ceny papieru i drugi oprawa graficzna jest bardzo skromna. W trakcie pisania książki a potem korekty cena jej "produkcji" wzrosła kilkukrotnie.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie Nie wiem czy to specjalny zabieg artystyczny czy brak toneru w drukarni, ale zdjęcie Abramsa, F-16 czy Kasi, Michała i Piotra trochę wyszły jakby babka na sprawdzian kserówki robiła.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wolskiowojnie: Zawsze jak będziesz robił 2 wydanie, to przekręć mapy, zrób większe i popraw tę tabelę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@Wolvi666: i poćwicz podpis ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz