Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ale-fruwa-kosmonauta: platyna wleciała za przepychanki, a nie za zdjęcie. ¯\_(ツ)_/¯ zdjęcie jak najbardziej w porządku, zgodne z regulaminem baryłki oraz takie, którego na tagu można się spodziewać i nie trzeba oznaczać +18
Krwiodawstwo może dyskomfort powodować, to fakt, ale mając świadomość na czym to polega to zajęcie jak to absolutnie nie szokuje w tym miejscu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ale-fruwa-kosmonauta: ale on w sumie tylko takie wstawia. Czasem ma plaster czasem nie i jedni maja mokro bo fajne żyły a drudzy plują się bo brak 18+ ¯\_(ツ)_/¯ nie dogodzisz. Jak na moje nie trzeba tego tak znaczyć ale sprzeczka była niepotrzebna od samego początku. Szczytny cel powinien łączyć, a troll ma problem z honorowym krwiodawstwem i wyzywa. nie o taki tag walczę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pociongowy: Jak przeglądasz mikrobloga to widzisz wszystkie posty oprócz tych, których tagi masz na czarno. Nie mam baryłki ani akcji krwiodawstwa na czarno, wiec jaki mam mieć wpływ na wyświetlanie takich obrazków? Op #!$%@? jebitną igle w żyle na powiększeniu i #!$%@? na mnie, że przeglądam tag baryłki xD otóż #!$%@? nie. Bardzo dobrze, że ktoś zgłosił, że powinno być 18+ bo powinno. Typ napakowany testo i się opluł. Op to
  • Odpowiedz