Wpis z mikrobloga

  • 3
@Polnischefuhrer faktycznie, nie ma to jak imponować kobiecie rozwiązłością. Nie żeby coś, ale nie wszyscy faceci tak robią, niektórzy mają wystarczająco prawdziwych atutów żeby mieć czym imponować
  • Odpowiedz
@kartelling: ciekawe czy przerwy od seksu z drugą osobą, czy wziął też pod uwagę po prostu masturbację. Bo jeśli od 16 roku życia nie miał nawet miesięcznej przerwy od seksu to ja chyba jestem nad wyraz „tradycyjna”? Nie pamiętam, żeby mówił, że miał jakiś długoletni związek, więc to by oznaczało bardzo dużo partnerek
  • Odpowiedz
@Groom71: znaczy myślę, że o seks chodziło, bo brak jakiejś dłuższej przerwy w masturbacji to nic dziwnego i myślę, że większość ludzi na świecie mogłaby tak powiedzieć. W sumie Miki jest mega przystojny, wygadany, nie zdziwiłoby mnie jakoś specjalnie, że miał dużo podbojów.
  • Odpowiedz
  • 1
@kartelling ciekawe jest to, że w przypadku ładnej dziewczyny nie mówi się w kategoriach "nie zdziwiłoby mnie gdyby miała dużo podbojów".

W przypadku faceta jak przystojny to może się puszczać na prawo i lewo i nikt go nie nazywa kurtyzaną xD

Nie interesuje mnie życie erotyczne innych ludzi, ale uważam, że sypianie z gościem który miał powyżej ~15 partnerek za turbo obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@MoccaC: ja mam #!$%@? w to, kto ile miał partnerek czy partnerów, niezależnie od płci, byle by się zabezpieczali i robili badania regularnie

EDIT: ale się zgodzę, że podwójne standardy ogólnie panują
  • Odpowiedz