Wpis z mikrobloga

#gsb #gorce #pttk #turystyka #chwalesie #gory #podrozujzwykopem

W sobotę w końcu odhaczyłem rzecz z listy do zrobienia, o której bardzo długo myślałem chociaż nie jest czymś nadzwyczajnym. Przeszedłem się po moich terenach - Gorcach. Trasa 44km z niecałym 1500m pionu co z perspektywy kolarza górskiego, którym częściej jestem niż piechurem jest żadnym wyczynem. Ale na koniec wędrówki byłem tak podjarany, że idąc tą samą trasę, która na rowerze robiłem już wiele razy dostrzegłem tyle nowych rzeczy. Fizycznie tego nie odczułem, sprzętowo wybrałbym inne buty, ale po tej wycieczce wiem jedno. Napaliłem sie na GSB, czuje ze to jest coś co chce w życiu zrobić, najpierw pieszo żeby zachwycać sie terenami a potem na rowerze, dla własnej satysfakcji. Jakie były wasze inspiracje do zrobienia GSB, jakie były wasze przemyślenia w trakcie i po ? Przed czym czuliście największy strach?
kelesky - #gsb #gorce #pttk #turystyka #chwalesie #gory #podrozujzwykopem 

W sobot...

źródło: comment_16660408119tvqgHsmHh49zcE8ZqwEU5.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@kelesky: Do zrobienia GSB zainspirował mnie wpis na blogu znalezionym w internecie z pełną relacją przejścia. Po przeczytaniu tej relacji, a było to jakoś na jesieni, wiedziałem już że to jest mój cel na urlop w następnym roku. GSB to była moja pierwsza długodystansowa wyprawa, wcześniej nigdy nawet nie spalem w schronisku. Przemyślenia po skończeniu? Natychmiastowe planowanie kolejnych wypraw, myślalem o zrobieniu GSS w kolejnym roku, a potem atak na Słoweński
  • Odpowiedz
@kelesky: Nie do końca bez przygotowania, całą trasę miałem zaplanowaną, każdy dzień, z jakiego punktu idę i gdzie kończę, ekwipunek i odzież też planowałem co zabrać i kupowalem systematycznie. Kondycyjnie też byłem przygotowany bo jednak po górach chodziłem regularnie (tylko nie długodystansowo). Relacji ogólnie zapewne znajdziesz wiele na forach tematycznych, nawet na Mirko na tagu w tym roku jeden Mirek relacjonował przejście. Ogólnie polecam się przygotować jakoś rozsądnie, ale GSB to
  • Odpowiedz
@Kaczy90: myślisz, że zrobienie Małego Szlaku Beskidzkiego przed GSB będzie dobrym pomysłem? 3-4 dni na sprawdzenie swoich zdolności, i jak organizm na to zareaguje itp. W przyszłym roku na wiosnę albo jeszcze teraz w listopadzie
  • Odpowiedz