Wpis z mikrobloga

@psi-nos: prawdopodobnie na zawsze. Tu nie chodzi o promocję. Binance przez to zostaje głównym hubem płynności dla praktycznie wszystkich innych giełd na świecie i obrotu na parach BTC... Jeżeli mają zerowe fee, to w zasadzie wszyscy SLP w ich jednym order booku się spotykają.

Wiem że dla wykopków to niezrozumiałe, bo tu nikt nie ogarnia jak to działa, Nie zamierzam się ściera z jełopami, bo za chwilę jakiś Atari, który
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: możesz mieć rację ale w sumie to nadal może być promocja. bo czemu nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu? Zachęcisz tym płotki czym zwiększysz sobie vol na innych parach plus zyski z hazardu.
Więc to świetna reklama giełdy, promocja dla użytkowników i ściągnięcie do siebie dużych graczy, mm z innych giełd.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: No Nie da się upiec obu. Wtedy mniej zleceń będzie rozliczanych za ich pośrednictwem, bo gdzie indziej będą rozliczane. Przez to SLP będą zmuszone znów z binance rezerwy płynności przenieść na resztę rynków.

Kiedy tylko odpalili zero fee, to volume we n momentalnie u nich skoczył w górę. Wykopki myślą że to ludzie tam pobiegli handlować i to oni nabijają ten volumen. Wielokrotnie to tu słyszałem ( ͡°
  • Odpowiedz
Wtedy mniej zleceń będzie rozliczanych za ich pośrednictwem,


@Opposition_Fuhrer: ale czemu mniej? przecież jak mam kupić btc za 0% na binance albo za 0.1% na innej to wybiorę binance. A duzi nadal u nich zostaną robić sobie płynność. Pamiętaj, że nadal są ludzie kupujący na bimbaju więc nie każdego małego ciułacza skuszą tym 0% ale część się pewnie przesiądzie.
chociaż w sumie to może zacznę od tego czym jest SLP
  • Odpowiedz