Wpis z mikrobloga

@kuroszczur:

Ciekawe czy byłbyś równie zbulwersowany, gdyby z tego myśliwca poleciały rakiety na taki sam blok... tylko znajdujący się gdzieś na Ukrainie...

Oj, nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
@kuroszczur odczłowieczenie charakteryzuje się brakiem szacunku do życia innego człowieka. My nie musimy ruskich odczłowieczać, oni już to sami sobie zrobili.
  • Odpowiedz
@Thorrand: Byłbym, bardziej niż zbulwersowany. Macie, k---a chore łby, tym bardziej, że pilot najprawdopodobniej przeżył. W tych waszych chorych łbach życie ludzkie nic nie znaczy jeśli tylko dotyczy obywateli wrogiego państwa. Jesteście tym samym, co ruscy bandyci
  • Odpowiedz
@andromenda:

niewinnych cywilów zawsze żal, ale to oni sa agresorem i wspierają terror.


W twojej główce to wygląda prosto, żeby twój mózg nie miał wyrzutów sumienia. Rozumiem, że przed atakiem w całym bloku zrobiono ankietę i wszyscy popierają Putina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 64
@kuroszczur po Buczy, Irpieniu, Iziumie i wielu innych, nieodkrytych jeszcze masowych grobach ludzi, którzy niczym tym psim sołdatom nie zawinili, jak również po cieszynkach tych "niewinnych" rosyjskich cywilów na wieść o bombardowaniach, masowych morderstwach i gwałtach współczuć mogą im najwyżej im podobni. Ja nie jestem, a ty?
  • Odpowiedz