Wpis z mikrobloga

@LuzikSebastian no niestety, ale to prawda - dramat. Na forum ludzie robili hype na nie wiadomo co, mimo że część osób już dawno pisała że pewnie i tak dostaniemy skin packa xD i może jakiś event WoT xDD
  • Odpowiedz
@tuomveri: Nawet eventu nie ma XD
Po prostu zrobili "zrób jakiekolwiek zlecenie z World of Trucks" i się dostaje jedno malowanie na ciągnik i jedno na naczepę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Może jednak w trakcie streamu o 18:00 czymś zaskoczą
  • Odpowiedz
@Matlaw na przestrzeni czasu fajnie widać jak zmienia się community tzn forum SCS - jeszcze parę lat temu za napisanie na forum, że to słabe dostałbyś masę hejtu, a teraz? Coraz więcej takich negatywnych głosów, widać powoli zanika najtwardszy team scs-fanboy xD
  • Odpowiedz
@tuomveri: potraktowali graczy w super sposób.
Strim wyglądał jak każdy inny mogliby pokazać chociaż ciekawe statystki przez te 10 lat a tu nic
Serio byłem w szoku , zresztą na forum scs też są niezłe dymy xd
  • Odpowiedz
@LuzikSebastian: ostatnio odpaliłem sobie etsa2 by wrócić do gierki po latach. no i spoko, tu se pozmieniali, tam pododawali, jest prawie cała europa, wszystkie map packi, wygląda fajnie.
Ale stwierdziłem że zobaczę co tam w promods słychać. Ja #!$%@? xD Można jebnąć trasę od grenlandii do izraela. Zdążyłem przerobić może ze trzy trasy po polsce, ale już widać napracowanie, np na A1 jest rozwalony rozjazd koło Łodzi jak irl, miałem
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo nie tak łatwo niestety, bo póki co brak konkurencji. A szkoda, bo gdyby była konkurencja to może mieli by większą motywację do rozwoju, a nie tylko kolejne skiny, w tym płatne DLC ze skinami xD
  • Odpowiedz