Wpis z mikrobloga

Dejw traci z odcinka na odcinek... Albo coś ćpał na początku albo nieźle udawał luzaka. Zrobił się zupełnie nie atrakcyjny, ciężki do oglądania, szkoda Andzi, trafiła na kolejnego kolesia który chce ją tłamsić. Mam nadzieję że otworzy oczy i że nie będzie chciała ciągnąć pary z nim do końca w imię wygranej. Czekam aż kopnie go w tyłek.

Idealnie by było gdyby w parę połączyła się z Mikim i zrobili love story, pasują do siebie, oboje są pozytywni i miło się na nich patrzy. ( ʖ̯)
#hotelparadise
  • 8
@mykawz300: w pełni sie zgadzam. Opanowana w wyrachowaniu Hanka. Wygladala na wyluzowana, ale strategie zmieniła. Do tego te jej pytania na wyroczni. Jako jedna z nielicznych zadaje całkiem rozsądne, ktore maja jej pomoc w grze. Dejwa może i lubi ale wie ze z nim daleko nie zajedzie. Tu Dawid nawet lepszy z tego skladu lub nawet Almenciarz bo tak im ponoć kliknęło.
@mario84pl: Tez mi się wydaje ze moze byc pompowany balonik a nie bedzie nic takiego wielkiego, nawet jesli wywali Dave’a dla Adama (choć mi sie wydaje ze moze to sie potoczyć troche inaczej, bo widac ze teraz maja dobra relacje a Dave nie wyglada na człowieka, ktory by takie cos „wybaczył”) to jako widz obserwujący wszystko wiemy, ze Angelikę gdzies wciaz ciągnęło do Adama o czym wspominała tez jak odpadał, a