Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jakie gry których nie ma w #gamepass są godne polecenia i ogrania na series s? Myślałem żeby jeszcze raz przejść wieśka albo może coś z nowości jakiś cult of the lamb, podrzućcie jakieś pomysły

#xbox #gry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bolostolo: ale chcesz grindować po sztabki żelaza, czy na chilloucie skupić się na fabule? Indyki i platformówki dobre, czy śmierdzą?
Na series S raczej wszystko ładnie chodzi, więc wybór jest sporawy :)
  • Odpowiedz
@Bolostolo: rdr2 na pewno, cudo gra, ale 30fps boli.
Jedi: Fallen Order milutkie. Ładne, nie za długie, spoko fabuła, fajna mechanika.
Ori bo piękne i framerate jakiś wyśrubowany :)
Mass effect jak chcesz dłuższą fabułę, wszystkie spoczko, dużo grania bo to duże gry a w GP jest tego wiele części.
AC Origins, nie lubiłem AC, ale Origins i Odyssey są czadowe. Ten drugi nowsza grafa, bardzo ładnie na S wygląda i płynnie.
A Plague Tale bo ładne i na jeden weekend. Jutro chyba druga część do GP wejdzie. Mechaniki niewiele, ale jak całą poznasz to będzie finał ;) Walki z bosami takie se, ale są z dwie czy 3 w sumie, włącznie z
  • Odpowiedz
Ja z poza game passa polecam: Cyberpunka, Dying Light + The Following, Resident Evil 7 i Village, serie Metro, nowe Tomb Raidery. Wszystkie te gry ogrywałem właśnie na Series S, wiele z nich ma ulepszenia graficzne dla nowej generacji także chodzi to i wygląda ładnie.
  • Odpowiedz