Wpis z mikrobloga

Powtórzę ci to ostatni raz, bo rozsiewasz tę swoją propagandę wszędzie. Rysując obraz, że Polaków nie interesują zbrodnie Rosjan, popularność zbrodniarzy w Rosji, a emocjonują się tym samym na Ukrainie. Jest to przede wszystkim nieprawda, kult Stalina jest często w Polsce komentowany, ale przechodzimy na tym do porządku dziennego bo inaczej traktujemy Rosję a inaczej Ukrainę. Ukraina jest krajem nam przyjaznym, sojusznikiem, na którym nam zależy, jest również demokracją. Rosja jest dyktaturą,
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur to jest kłamstwo. Kult Stalina jest komentowany, i powszechnie krytykowanym. Tu nie ma żadnej kontrowersji.

A temat Bandery wywołuje większe poruszenie, ponieważ większość osób widzi Ukraine jako kraj przyjazny, jednak kult bandery idzie w kontrze do tego. Stąd poruszenie. Poza tym jest to temat żywy, który wciąż nie ma ustabilizowanych narracji.

To co robisz to jest po prostu manipulacja
  • Odpowiedz
to jest kłamstwo. Kult Stalina jest komentowany, i powszechnie krytykowanym. Tu nie ma żadnej kontrowersji.


@marcelus: Nie jest tak popularny jak pisanie o Banderze. Nie zaprzeczaj temu, bo to fakt.
Zreszta sam piszesz, że jednak Bandera powoduje wieksze poruszenie.

A temat Bandery wywołuje większe poruszenie, ponieważ większość osób widzi Ukraine jako kraj przyjazny, jednak kult bandery idzie w kontrze do tego. Stąd poruszenie. Poza tym jest to temat żywy, który wciąż nie ma
  • Odpowiedz
  • 1
@szurszur co ty #!$%@? manipulatorze, przecież ci wytłumaczyłem dlaczego temat Stalina nie jest tak popularny i komentowany. Ale to to zrownujesz z akceptacją. Nosz #!$%@? jakim trzeba być zjebem żeby takie rzeczy pisać.

Idź jebnij łbem o ścianę
  • Odpowiedz
@marcelus: Nie jest popularny także dlatego bo żadna siła polityczna nie wzieła sobie nagłasniania tego. Nie jest popularny, bo Polacy potomkowie przesladowanych przez ZSRR nie maja tak preżnych i aktywnych organizacji lobbingowych jak wołyniacy.
Obiektywnie poprawa ocen Stalina dla Polski jest wiekszym zagrożeniem i trzeba ją bardziej pietnowac i wykazywać.
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur co xd po pierwsze wolyniacy nie są wcale zainteresowani w kulcie Stalina wrtecz przeciwnie. Kolejna manipulacja. Dwa Wolyniacy nie znaczą nic, nawet PiS się od nich odwrócił zasadniczo.

Po drugie przestań kłamać: nikt w Polsce nie przyjmuje z zadowoleniem wzrostu kultu Stalina, nikt istotny.

Jesteś #!$%@? manipulatorem. Przeznaczasz to co mówią inni. Kłamiesz. Jedyna twoja zaletą to to że popierasz Ukraine.

Ale #!$%@?, won
  • Odpowiedz
co xd po pierwsze wolyniacy nie są wcale zainteresowani w kulcie Stalina wrtecz przeciwnie.Kolejna manipulacja.


@marcelus: No co to za dyskusja. Nigdzie nie pisałem, że są zainteresowani. I jeszcze zarzucasz mi manipulacje przypisujac mi tezy jakie sobie wymyślasz.

Po drugie przestań kłamać: nikt w Polsce nie przyjmuje z zadowoleniem wzrostu kultu Stalina, nikt istotny.

Jesteś #!$%@? manipulatorem. Przeznaczasz to co mówią inni. Kłamiesz. Jedyna twoja zaletą to to że
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur z tobą nie na co gadać, bo wykrzywiasz to co mówią inni. Poza tym twoje wstępne założenia są błędne i tyle.

Nie wiem czy jesteś po prostu ignorantem, czy po prostu świadomie działasz na rzecz akceptacji banderyzmu, w każdym razie nie jesteś osobą z którą warto dyskutować. Won
  • Odpowiedz
@marcelus: przecież nie ma nic złego jeśli odnoszą się pozytywnie do OUN-UPA bo oni kojarzą te organizacje z walką za niepodległość Ukrainy. W żadnym wypadku nie odnoszą się pozytywnie do OUN-UPA w kwestii wołynia
  • Odpowiedz
@Gawol_1: jedynie onuce trzęsą się ze złości jak widzą, że Ukraińcy i Polacy potrafią odstawić zaszłości historyczne na bok i razem zasadzić kopa w dupsko waszego putlera
  • Odpowiedz