Wpis z mikrobloga

#ortodoncja #zdrowie #chwalesie
Jutro idę do ortodontki odebrać plan leczenia.
Nie mogę się doczekać mimo, że ma wejściu będę musiała wsadzić jeszcze minimum 14k i przecierpieć dwa zabiegi u chirurga (albo jeden hardcorowy).

Trzymajcie kciuki Mirki, w perspektywie 2 lat może pozbędę się jednego z kompleksów ʕʔ
  • 30
  • Odpowiedz
@Chodtok: zbyt się porównuję z innymi, a jakoś dziwnym trafem pracuje w miejscu gdzie ludzie są starsinode mnie, ładniesi, każdy od dawna ma piękne proste zęby i ogólnie zazdroszczę im szyku i elegancji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Koszty do teraz:

- 400 wyrwanie ósemki
- 800 wyrwanie dwóch górnych ósemek
- 300 leki na wyleczenie się z tego co złapałam na osłabieniu w wyniku antybiotyku po wyrywaniu
- 800 wyrwanie drugiej dolnej ósemki
- 1200 kontrola, jedna naprawa zęba, 2 wymiany plomb przed aparatem bo się rozszczelniły
- 90+80 pantomogram + zdjęcie celafometrzyczne
- 200 konsultacja u ortodonty
- 350 konsultacja, która zamieniła się w diagnostykę u drugiego ortodonty
  • Odpowiedz
@greenteapot:

ja jestem na tyle zakompleksiona, że mi nawet wstyd mając 25 lvl aparat zakładać


No co ty, leczenie ortodontyczne kosztuje kupę kasy, noś aparat z dumą jak drogą biżuterię. Ja mam estetycznego damona i jestem zachwycona!

Zwykły Damon też wygląda fajnie, ale wzięłam estetyczny, bo wprowadzono mnie w błąd w gabinecie, że oba kosztują tyle samo. No ale nie żałuję, nawet fajnie wygląda na zębach.
  • Odpowiedz