Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xCinek: no niestety przez stopy procentowe o tanich leasingach można zapomnieć, czasem przewijają się reklamy na FB odnośnie leasingow 106% w BMW ale to na jakieś najmniej popularne modele typu X2 w jakiejś gównianej konfiguracji

Polski ład też nie pomógł, ja przeszedłem na ryczałt więc jestem w stanie odliczyć tylko połowę Vatu (w koszta już nie wrzucę), z wykupem też są jaja bo trzeba kombinować przepisując auto w darowiźnie na członka
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: myślę dokładnie tak jak Ty, żeby zamówić a za rok jak już się wyprodukuje i przypłynie to zobaczyć co dalej, mnie akurat interesuje m240i. te 5k to zadatek czy zaliczka zwrotna w przypadku gdyby się człowiek rozmyślił? w audi ponoć oddają.

tak czy siak, po cichu liczyłem na koszt leasingu rzędu ~110% max przy wpłacie ~25% ale widzę, że ciężko będzie... też b2b ryczałt więc znam ból.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: niestety dalej nie pomogę bo nie jeździłem w żadnym.
Z uwagi na ten leasing co się podzieliłeś ja będę szukać cesji dla serii 5. Myślałem nad nową 3 lub 4 ale jednak zostaje przy 5.
Powoli zaczynają się pojawiać oferty na wersje LCI. Myślę że do połowy roku przyszłego już się wyklaruje. Na razie ludzie mają chore ceny odstępnego ale trzeba czekać.
Ma wyjść też nowa seria g60. Licze że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paprykkk: szukałem cesji trójki ale właśnie albo za wysokie odstępne albo braki w wyposażeniu, wydaje mi się że lepiej po prostu wziac z salonu, skonfigurować pod siebie i po 3-5 latach opylić. Przynajmniej nie musisz się obawiać o awarie i stan auta które kupujesz.

@xCinek: myślałem też o m240i bo to całkiem fajna zabawka która potrafi sprawić wiele radości ale od czasu do czasu chciałbym kogoś przewieźć na tylnich siedzeniach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saguero: mniej więcej chociaż obawiam się że w jakiś ekstremalnych przypadkach gdy nie masz zniżek może nawet i 1500, zależy jak cię firmy ubezpieczeniowe ocenia, to auto za 340 000 więc ubezpieczenie będzie trochę kosztować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: jasne, wartosc auta uzasadnia ta stawke ale mimo wszystko kwota szokuje. W ciagu 5 lat to 66k wiec w sumie jakis niezly samochod mozna by za to miec :) no nic, jestem po prostu biedakiem i dlatego mnie to zszokowalo xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saguero: powiem Ci że nie wiem jak to dokładnie jest, leasing bym brał na 3 lata, wydaje mi się że po zakończonym okresie leasingu można renegocjować stawkę z powodu utraty wartości auta.

Nie miało by to chyba zbyt wiele sensu żeby po 3 latach płacić ratę jak za nowe auto, tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz