Wpis z mikrobloga

Hej, myślę nad zostaniem pacjentem MM. Borykam się z dużym stresem związanym z pracą, bezsennością, łuszczycą.
Chciałbym spróbować MM, rekreacyjnie nigdy nie były to moje klimaty dlatego też od tego stroniłem.

Zastanawiam się czy to może nieść ze sobą jakieś konsekwencje w przyszłości, że jakiś lekarz na to dziwnie spojrzy, albo bóg wie co jeszcze. Niestety mamy takie a nie inne czasy, i to dalej jest wszystko piętnowane i po prostu autentycznie chciałbym mieć spokojną głowę i się tym nie przejmować.

Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Można być spokojnym?

No i dwa czy wystawianie recepty przez np konopny med i inne takie strony jest 100% legit? Żeby tu niebiescy nie zapukali za chwile xD

#medycznamarihuana
  • 12
@konanwieprzowinca: Ja skorzystałem wczoraj z centrum marihuany. Cena chyba najbardziej konkurencyjna. Napisałem co mi dolega i który rodzaj leku chce. Recepta przyszła po 3 godzinach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na moim mObywatelu widnieje recepta która została wystawiona przez normalnego lekarza także nikt ci potem nie będzie robić problemów
@konanwieprzowinca: Nie ma jeszcze zbyt wielu regulacji prawnych dot. MM, dlatego warto być ostrożnym jednak. Natomiast jeśli będziesz używał jej zgodnie z zaleceniami lekarza to nie będziesz miał żadnych, przykrych konsekwencji. Nie korzystaj z typowych receptomatów, tutaj koniecznia jest konsultacja z lekarzem a nie wypełnienie formularza. Jest parę fajnych centr medycznych i tutaj warto się udać.
Jakbyś zdecydował się na leczenie u nas to skorzystaj z kodu wykop20.
@konanwieprzowinca:
po 1. Lekarze zasadniczo nie mają dostępu do Twojej historii leczenia więc to nie jest tak że każdy może sobie podejrzeć że jesteś pacjentem leczonym za pomocą MM. O ile szczególnie lekarze ze starszego pokolenia nie mają doświadczenia w leczeniu za pomocą MM to ja się nie spotkałem żeby ktoś "krzywo spoglądał" dlatego że pacjent bierze lek XYZ, ale wiadomo zdarzają się różni ludzie.

2. Jeśli chodzi o aspekty prawne
@Monti96: W przypadku centrum marihuany wszystko odbywało się przez mail. Dostałem później mail z Green doctor ze zakwalifikowałem się po ankiecie na leczenie i zapraszają na rozmowę. Jak chcesz konkretny rodzaj bez rozmowy to pierwsza opcja, zreszta najtańsza chyba w pl