Wpis z mikrobloga

@Yaroslav_The_Great: jestem pod wrażeniem, że kiedys ten chłop umiał słowa wypowiadać używać zdań, mysleć i w ogole cokolwiek ogarniać. Teraz to zwykły pet, nawet nie umie sie napić, żeby strim trwał dłużej niż 2 h od spożycia pierwszego alkoholu. Albo muł, albo chwila i nieogar totany :(
@PulisPL: Stary Kulfon skończył się wraz z pójściem do więzienia.

jestem pod wrażeniem, że kiedys ten chłop umiał słowa wypowiadać używać zdań, mysleć i w ogole cokolwiek ogarniać.


@PulisPL: Nie no nie przesadzajmy. On zawsze był nieogarem. Nic nie umiał. Tylko teraz się uwidoczniło.
@Yaroslav_The_Great nie napisałam, że był elekwetny, tylko że COŚ umiał powiedzieć bez belkotania, nawet spożywając jakieś ilości alko. A teraz 1 seta i dętka. Spóźniłam się z patostrimami o jakieś 3-4 lata, czy tam jego czy innych. Dzięki za linka, widzę że jest tam więcej ciekawych filmów :)
nie napisałam, że był elekwetny, tylko że COŚ umiał powiedzieć bez belkotania, nawet spożywając jakieś ilości alko.


@PulisPL: Ok. To była moja nadinterpretacja. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że głos był bardziej czysty niż dzisiejszy bełkot warzywka będącego jedną nogą w grobie.

Dzięki za linka, widzę że jest tam więcej ciekawych filmów :)


@PulisPL: Spoko. Niestety jest coraz mniej shotów w necie, bo Warzywoszcz ze swoimi psami zgłasza.