Wpis z mikrobloga

Tak oto lewica w Polsce wyhodowała już sobie swoich własnych, atynaukowych oszołomów, którzy w tym przypadku twierdzą, że anatomia jest "prawacka" XD

To "aktywiszcze" może sobie zbić piątkę z oszołomami anty-5G i płaskoziemcami. Martwi tylko popularność tego wysrywu.

#heheszki #rakcontent #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek
s.....i - Tak oto lewica w Polsce wyhodowała już sobie swoich własnych, atynaukowych ...

źródło: comment_1665920732NIWbydEU6qUcUyjsca6a39.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie próbuj zakłamywać rzeczywistości bo to żałosne, "popularne" wyświetlają się na podstawie wyszukiwań, więc doskonale widać że kłamiesz iż nie poświęcasz na szukanie takiego gówna większości czasu spędzonego na Twitterze


@Deska_o0: nic nie załamuję XD

Robisz z siebie błazna z takimi zarzutami, bo przecież sam jakimś sposobem znalazłeś to gówno. Czyli według twoich słów, godzinami szukasz takiego gówna, żeby pisać pod nim swoje debilne komentarze ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@skitarii: Jest w tym ziarno prawdy. Badania szkieletów z grobów wikingów pokazały, że część pochowanych wojowników z mieczami i toporami to były kobiety. Archeolodzy z lat 50-60. z góry uznawali, że grób z bronią należy do mężczyzny i nawet nie badali kości.
  • Odpowiedz
Jest w tym ziarno prawdy. Badania szkieletów z grobów wikingów pokazały, że część pochowanych wojowników z mieczami i toporami to były kobiety. Archeolodzy z lat 50-60. z góry uznawali, że grób z bronią należy do mężczyzny i nawet nie badali kości.


@KubaGrom: czyli ten lewicowy oszołom każe powtarzać błędy archeologów sprzed kilkudziesięciu lat, bo twierdzi, że płeć należy oceniać po przedmiotach w grobie, a nie po kościach ( ͡°
  • Odpowiedz
sam jakimś sposobem znalazłeś to gówno.


@skitarii: na wykopie który nie ma personalizowanych "popularnych" jesteś aż tak ograniczony że nie odróżniasz tych dwóch portali?

Jak się z tym czujesz?


@skitarii: mam trochę moralniaka, osobom takim jak ty należy pomagać a nie się z nich śmiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
na wykopie który nie ma personalizowanych "popularnych" jesteś aż tak ograniczony że nie odróżniasz tych dwóch portali?


@Deska_o0: a skąd wziąłeś pomysł, że ja trafiłem na sam profil, a nie na screen z niego? XD

mam trochę moralniaka, osobom takim jak ty należy pomagać a nie się z nich śmiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Przecież ty sam potrzebujesz pomocy jak widać ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
wziąłeś pomysł, że ja trafiłem na sam profil, a nie na screen z niego? XD


@skitarii: sam przecież tak pisałeś, aż takie odklejenie od rzeczywistości?

Wyświetla mi się to, gdy jest popularne
  • Odpowiedz
@skitarii: wcześniej pisałeś o popularnych na Twitterze, teraz będziesz kłamał bo wydało się czego tam szukasz, zero zdziwienia, cześć i życzę odzyskania kontaktu z rzeczywistością
  • Odpowiedz
wcześniej pisałeś o popularnych na Twitterze, teraz będziesz kłamał bo wydało się czego tam szukasz, zero zdziwienia, cześć i życzę odzyskania kontaktu z rzeczywistością


@Deska_o0: dobra, widzę że masz urojenia i myślisz, że wiesz lepiej co robiłem, niż ja sam XD

Aż taki ból dupy cię wziął z powodu wyśmiewania lewicowych oszołomów? XDD
  • Odpowiedz
myślisz, że wiesz lepiej co robiłem, niż ja sam XD


@skitarii: opieram się na tym co pisałeś a czemu starasz się przeczyć

wyśmiewania lewicowych oszołomów? XDD


@skitarii: z niedorozwiniętych nie wypada się śmiać więc i tobie daje spokój ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
z niedorozwiniętych nie wypada się śmiać więc i tobie daje spokój ¯_(ツ)_/¯


@Deska_o0: czyli jednak to z bólu dupska te kretyńskie insynuacje XD

Po prostu się z tymi oszołomami identyfikujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz