Wpis z mikrobloga

@skarpetyodyna: po prostu chodzi mi o to, które najlepiej sprawdzą się z grami, a nie muzyką. Do tego nie chciałbym, żeby okazało się, że jakiś model słuchawek działa dobrze z telefonem, ale z deckiem z jakiegoś powodu przerywa połączenie, lub są inne problemy. Miałem nadzieję, że ktoś będzie miał prywatne odczucia w kwestii działania danych słuchawek z deckiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eternal_slavo: Mam XM3 i to generalnie super słuchawki, ale po 1 nie pasują do każdych uszu, po 2 mają tą samą przypadłość co inne Sony, mianowicie w niektórych grach, zwłaszcza w tych których mamy voice chat wbudowany przełączają się w tryb rozmowy, więc gadać możesz ale nie słyszysz dźwięków z gry. W niektórych da się to załatwić ustawieniami, ale z jakiegoś powodu Strażnicy Galaktyki nie będą współpracowały i #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eternal_slavo: No Strażnicy nawet nie mają multi i nie wiem czemu się w trybie headset odpalają. W GTA czy RDR wystarczy w opcjach voice chat wyłączyć. Ale większość gier działa bez zarzutu. To bardziej wyjątki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternal_slavo: Moje już trochę sfatygowane ale mają prawie 2 lata i dalej nawet bateria spoko trzyma. Jakichś problemów z nimi nie miałem nigdy. Jak Ci przypasują to dokup sobie pianki comfy. Są mega
@eternal_slavo: jeżeli słuchawki mają być do gier to niezbędnym jest aby posiadały aptX™ Low Latency. Oczywiście bez tego też dobre jakościowo słuchawki będą dobre, ale jeżeli ktoś szuka definitywnie do gier to ten parametr jest niezbędny. Grając w gry różnica pomiędzy słuchawkami z aptX™ Low Latency a bez jest zdecydowanie odczuwalna jeżeli już zdamy sobie z tego sprawę.