Wpis z mikrobloga

@vulcanitu na wyrost - kaidan (który jest bi, ale wychodzi to bardziej w 3 części) i Liara (no wiadomo, nie "gej", ale wiadomo o co chodzi), chociaż w tym przypadku bierze się to z lore.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@wykolejony: przecież typ wymienił po prostu przykłady postępowości w grach. Tylko zrobił to parę lat temu, kiedy nie było masowych jazd, jak ktoś o tym mówił xd przecież czarny w BF to była spora afera - gra udaje, że jest o wojnie światowej, a nie trzyma się żadnych realiów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@#!$%@?: w fifa 22 tylko 4 procent graczy zagrało chociaż jeden mecz kobietami, więc to faktycznie dobry przykład ulepszania czegoś wbrew oczekiwaniom xd
  • Odpowiedz
@RiverStar: No ale to przecież ja mam manię, fiksację i w ogóle po co ostrzegam społeczeństwo przed tym, czym się ich szprycuje. W ogóle, to się ludziom powinna zapalić w umyśle czerwona lampka ostrzegawcza, że ktoś robi przewrót, skoro agresywnie serwuje im coś takiego, bardzo stara metoda. Poza tym, to najgorzej z dziećmi, które się na tym wychowuje jako na wzorze- nawet Szpilka to rozumie: https://m.youtube.com/watch?v=gVMoylag4xM#t=2m59s
KawaJimmiego - @RiverStar: No ale to przecież ja mam manię, fiksację i w ogóle po co ...

źródło: comment_1665946091DXL9sHr7HQHwbXQrZwVkDB.gif

Pobierz
  • Odpowiedz