Wpis z mikrobloga

Ehh przegrywy...

Szczerze mówiąc to trochę mi was żal, że przegraliście na loterii genetycznej i nie możecie zaznać tego co ja na pic rel.

Gdybyście urodzili się jako chadlite, bananowy oskarek pędzlak 7/10, z kamienicy w centrum miasta powiatowego i z 3700zł na rękę jak ja moglibyście zobaczyć jako to jest jak płodna Julka z zayebistymi biodrami do rodzenia i zayebistymi milkersami do karmienia daj wam atencje, aż się ch00j podnosi - i to nie wstyd.

Nie dla przegrywa to! Dla Oskarka to!

#przegryw #p0lka #chad #blackpill #chwalesie #plodnajulka #slodkijezu #zdrowakobita #seks #chadowezycie #przemyslenia
RENNEM - Ehh przegrywy...

Szczerze mówiąc to trochę mi was żal, że przegraliście n...

źródło: comment_1665850490nBwoQKdbxn5yTbj4smNuHD.jpg

Pobierz
  • 8
tez tak mam z chłopakami


@LJBW603: To nie ma znaczenia. Kobiety codziennie dostają komplementy dotyczące ich urody, a jak mężczyzna dostanie to za 2 lata potrafi sobie przypomnieć ten konkretny komplement od tej osoby. Tak mało ich mają, że aż mózg zapamiętuje.
@RENNEM: Skoro jesteś pędzlakiem to idź ściany malować. Przyszedłeś się pochwalić z byle powodu, byle by dostać atencję od ludzi. Doprawdy żałosne i szkoda czasu na takie pierdoły i #!$%@?. Ludzi to naprawdę nie interesuje co ty wywijasz i jak ty się chwalisz jakąś babą. Ludzi nie interesują Twoje zainteresowania. Dodatkowo, też nikt cie nie pytał o zdanie. Podsumowując, jesteś obrzydliwy jak to wszystko opisałeś.