Wpis z mikrobloga

@aegispolis: Udaje, nawet nie wiem po co mu odpisuję. To zwykły troll silący się na bycie centrystą, wychodzący na symetrystę. Czasami pociśnie Lewicę, czasami Konfederację, a czy to ma sens co ciśnie, czy to są tylko urojenia, to już mniejsza o to, ważne że jest oświeconym "obie strony są złe i takie same" centrystą-symetrystą i jest lepszy od nas wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czyli jeśli powiem, że uznaje tylko płeć biologiczną to zostanę zaakceptowany w tej społeczności i nie spotkam się z ostracyzmem?


@Dakkar: A czy uwalenie studenta, który na egzaminie plecie głupoty, to jest ostracyzm? Bo z pewnością wyjaśnią ci, że po prostu nie masz racji, posługując się przy tym dowodami. To nie jest kwestia wiary. Uważasz choćby, że płeć nie ma żadnego wpływu na to, jak jesteś postrzegany i na twoją rolę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aegispolis: xDDDDD nie wiem w którą bajkę bardziej wierzysz. W tą że nie zostałbym wyzwany od najgorszych bo naruszyłem dogmat wiary LGBT. Czy w to, że wśród wszystkich zwierząt na świecie akurat ludzie rodzą się w innej płci niż w rzeczywistości i że te wysrywy mają cokolwiek wspólnego z nauką. Ale dam ci dobrą radę, wyjdź ze swojej banieczki, bo nie ma ona nic wspólnego ze światem w którym żyjesz