Wpis z mikrobloga

Mam ostatnio w robocie trochę luzu wiec postanowiłem to wykorzystać do nauki #angielski. Ogunie będę używał apki #busuu z kontem premium, także zobaczymy czy to coś warte dx Ogólnie angielski mniej więcej ogarniam(poprzednia praca, 3 etapy rozmowy po angielsku i zagraniczny manager ale sama praca w 90% z Polakami) ale na pewno mam braki w słownictwie i chciałbym sobie odświeżyć czasy itp(w szkole trochę miałem gdzieś angielski bo przez to ze oglądałem dużo rzeczy po angielsku i cisnalem w gierki to na słuch się udało przejść przez system edukacji xD). Zaczynam sobie od poziomu B1 w kursie ogólnym i A2 w biznesowym(to akurat bo chce sobie caly Business english przerobić od początku). Jeżeli chodzi o czas to będę chciał poświęcać Max godzinkę dziennie od poniedziałku do piątku(3 dni lekcje ogólne, 2 dni angielski biznesowy). Jak ktoś jest ciekawy opinii jakiegoś randomowego rorzka o tym serwisie to można obserwować tag #rorzeksieuczy - później pewnie będę też ogarniał apke do szlifowania wymowy z użyciem sztucznej inteligencji ELSA Speak, bo na pierwszy rzut oka to AI z Busuu nie ma tutaj podjazdu
  • 3