Wpis z mikrobloga

Mirasy, tu chyba #wykopefekt trzeba i masowego zgłaszania, bo najwyraźniej fundacje i inne organy sobie nie radzą. Na tt ostatnio było głośno o patolce (magda kłosowska / frytka32), która dopuszczała się zoofilii, pies i jakieś koty zostały odebrane, ale skończyło się na tym, że bierze kolejne i kolejne zwierzęta. Oczywiście są one zaniedbane, głodzone, w ciężkich warunkach, po odebraniu muszą przechodzić leczenie, ta dalej nie ma kuratora, szaleje na tt na nowym koncie, a (pod)ludzie wpłacają jej pieniądze. Niedobrze mi się już od tego robi. Tu by można było o jej wyczynach całą litanię napisać, ale myślę, że każdy szczegóły łatwo znajdzie sam. Da się gdzieś to dalej zgłosić? Ciężko mi pojąć, że dalej nie są żadne konsekwencje wyciągnięte, a to coś dalej krzywdzi zwierzęta i pasożytuje (tak tak, z Waszych podatków, bo ''praca to grzech, a ona ma zasiłki i kasę z lajwów'').

Przykładowy filmik z tt

Jej konto na tiktoku

Ale ogólnie w necie pod ''frytka32'' lub pod nową nazwą konta ''magdaklosowska162'' można dużo znaleźć.

Kilka psów, kilka kotów, 12 chomików z jednej malutkiej klatki i może więcej, bo zbyt dużo jest treści o niej, bym mogła to zliczyć. Co o tym myślicie?

night_witch95 - Mirasy, tu chyba #wykopefekt trzeba i masowego zgłaszania, bo najwyra...

źródło: comment_16657541397rhjdamDQrPnxOyla3Vzke.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@szatkownica: Przecież widać, że to osoba zaburzona z urojeniami i deficytami inteligencji, która prezentuje wręcz książkowy przykład syndromu lustra... Opieka zdrowotna leży, psychiatria szczególnie, więc tacy mają używane w necie, zamiast być leczonymi. Tu nie ma co dyskutować :)
  • Odpowiedz